Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Szukasz kreatywnej agencji eventowej, która uwielbia łamać normy i ma w zanadrzu wiele innowacyjnych pomysłów na imprezy, które zaimponują gościom? A może wiarygodnej agencji eventowej, która będzie Twoją najbardziej zaufaną prawą ręką podczas kolejnej imprezy firmowej?

Być może szukasz skrupulatnego organizatora konferencji, który jest w stanie zarządzać nią bez martwienia się o wszystkie najdrobniejsze szczegóły? Nie szukaj dalej, ponieważ teraz możesz zostawić nam swoje zmartwienia!

Jako właściciel hotelu eventowego od lat ponad 25 lat z powodzeniem zajmujemy się organizacją imprez korporacyjnych. Zapewniamy przy tym kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb. Także tych prywatnych 🙂 Marzy Ci się wesele w górach? Jesteś w idealnym miejscu!

Stać Cię na najlepszy event

Wbrew powszechnemu przekonaniu, że organizatorzy imprez firmowych są kosztowni, zdziwisz się, gdy dowiesz się, że niekoniecznie tak jest. Nie w tym przypadku. Zlecając nam planowanie i realizację Twojego eventu pomożemy Ci obniżyć koszty.

To możliwe dzięki rozległej sieci naszych partnerów i dostawców. Ze względu na częstotliwość użytkowania i rozwój pozytywnych relacji możemy liczyć na nieporównywalnie lepsze stawki za ich usługi. To nie tylko pomoże Ci zaoszczędzić na kosztach, ale także pozyskać najlepszy w branży catering, sprzęt audiowizualny, rozrywkę, fotografię i wideo. Wszystko, co potrzebne do zorganizowania idealnego eventu.

Zajmując się zawodowo planowaniem wydarzeń mamy ogromną siłę negocjacyjną, której inaczej byś nie miał. Zdobyliśmy ją działając także jako sala weselna Dolny Śląsk. Warto z tego skorzystać!

Skorzystaj z porad ekspertów

Kwestie finansowe to jedno. Nadal musisz pamiętać, jak wielką pracę trzeba wykonać planując i realizując event. Co daje w tym zakresie firma eventowa?

Zdejmuje z Twojej głowy wszelkie troski. Nasi planiści wydarzeń są bardzo elastyczni. Wiedzą jak Cię poprowadzić przez całą ścieżkę klienta. Radzą sobie ze zmianami, nawet jeśli te powstały w ostatniej chwili. Sytuacje awaryjne? Zostaw to nam.

Rozwiążemy każdy problem, zachowując przy tym zimną krew. Jako organizator wydarzeń wiemy również, gdzie nie marnować pieniędzy, w przeciwieństwie do tych, którzy na ogół nie mają żadnego doświadczenia w planowaniu eventów. Ostatecznie firma eventowa zapewni Ci spokój ducha.

Twój własny projektant i producent wydarzeń

W Commplace zapewniamy Ci spokój i pewność, że Twój event będzie niezapomnianym wydarzeniem. Współpraca z nami oznacza, że nieustannie czuwamy i sprawdzamy każdy detal. Na każdym etapie realizacji Twojego projektu. Nasz hotel eventowy specjalizuje się w planowaniu i realizacji dostosowanych do potrzeb imprez - firmowych, publicznych i ekskluzywnych. Nasz zespół profesjonalistów oferuje niezrównane doświadczenie w organizacji i zarządzaniu wydarzeniami. Także Tobie zapewnimy realizację eventu na najwyższym poziomie.

Doświadczony partner biznesowy

Dlaczego firma eventowa powinna mieć doświadczenie w tym co robi? Tylko wtedy będzie w stanie spełnić Twoje potrzeby w zakresie jakości i wydajności. Dzięki naszej elastyczności i ukierunkowanemu na strategię nastawieniu na dostarczanie usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb, rozwinęliśmy dobre zrozumienie potrzeb naszych klientów i wyzwań, przed którymi stają w dzisiejszym zmieniającym się świecie. Przez lata model ten pomógł nam budować pewne relacje z naszymi klientami - z firm lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Sprawdź sam, jak dobrze działa.

Wszystko dla Twojego projektu

Współpraca z Commplace przy organizacji eventów to:

• Osobista uwaga i poufność
• Responsywność i bliskość
• Doświadczenie i kreatywność
• Usługi i partnerstwo dostosowane do Twoich potrzeb
• Pełen pasji, zmotywowany i wspierający zespół
• Szybka i przejrzysta komunikacja

Szukasz organizatora imprez firmowych na nadchodzące wydarzenie? Właśnie znalazłeś.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt