Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

  • 52% liderów biznesu twierdzi, że event marketing zapewnia większy zwrot z inwestycji niż jakikolwiek inny kanał marketingowy.
  • Najpopularniejsze typy wydarzeń to jednodniowe konferencje lub seminaria, szkolenia produktowe, wydarzenia dla partnerów biznesowych lub dystrybucyjnych, warsztaty z myślą o przywództwie.
  • 73% ekspertów w obszarze marketingu B2B twierdzi, że wydarzenia są lepsze niż inne taktyki zaangażowania klientów.
  • Firmy B2B spędzają przeciętnie 5-8 tygodni na planowaniu eventu.

Skup się na rozwoju swojego biznesu. Organizację eventów  powierz ekspertom.

Wybierz idealne miejsce

Organizacja eventów pełni ważną funkcję w polityce marketingowej. Wiele firm za pomocą eventów przekazuje idee i hasła, którymi mogą oddziaływać na klientów, pracowników, partnerów biznesowych i interesariuszy. Dobrze zorganizowane wydarzenie ma odpowiednią moc przekazu. Na to, aby tak się stało, wpływa wiele detali. Punktem wyjścia jest wybór odpowiedniego miejsca. Nasz hotel eventowy Dwór Korona Karkonoszy będzie idealny zarówno do zorganizowania wystawnego bankietu, jak i firmowego survivalu, zakończonego imprezą w plenerze.

Siła eventów

Imprezy firmowe pozwalają na zwiększenie sprzedaży i prowadzenie interesów dzięki sile nawiązanych kontaktów i ich efektowi promocyjnemu. Niewiele działań może być tak skutecznych w motywowaniu pracowników i pomaganiu im w odzyskaniu sił czy walce ze stresem, spowodowanym codzienną rutyną pracy, jak na przykład konferencja czy spotkanie łączące pracę i zabawę w atrakcyjnym otoczeniu. Zorganizowanie imprezy firmowej może stanowić idealny kontekst dla wspólnego uznania, docenienia i celebrowania konkretnych sukcesów i celów osiągniętych przez pracowników, zespół lub całą firmę.

Przygotuj się na dobrą imprezę

Zanim zabierzesz się za planowanie, musisz się przygotować. Organizacja eventów zaczyna się na długo przed wyborem menu i atrakcji. Co to oznacza? Że najpierw powinieneś poznać swoich docelowych odbiorców. W ten sposób dogłębnie zrozumiesz ich potrzeby i wymagania. Jeśli organizujesz spotkanie dla potencjalnych klientów pomyśl, z jakimi problemami biznesowymi się borykają? Jak możesz pomóc im je rozwiązać? Jeśli event ma być dla pracowników, pomyśl, co chcesz dzięki temu uzyskać? Jaką wartość otrzymają Twoi ludzie? Mając to na uwadze, możesz uzyskać bardziej satysfakcjonujący wynik wydarzenia. Jeśli oprócz tego zorganizujesz je w wyjątkowym miejscu, niedostępnym dla każdego, efekt wow gwarantowany.

Dlaczego w górach?

Niepowtarzalny urok, zachwycające walory przyrodnicze i krajobrazowe, a do tego wszechobecna zieleń. Oto co oferujemy w ramach pobytu w Dworze Korona Karkonoszy. Wszystko to sprawi, że uczestnicy Twojego eventu będą zachwyceni jeszcze długo po wydarzeniu. Karkonoski Park Narodowy pozwoli im doświadczyć przebudzenia natury w pełnym wymiarze. Zachwyci polodowcowa rzeźba gór, w tym jednym z najstarszych parków narodowych w Polsce. Na odkrycie czekają magiczne atrakcje i cudowne zakątki. Podobno w wędrówce na szczyt nie tyle ważny jest cel, co droga. Zwłaszcza, że trasa na karkonoską Śnieżkę należy do najbardziej malowniczych w całym kraju.

Wyloguj się do życia

Interakcje międzyludzkie są podstawą konwersji marki. W czasach, gdy świat cyfrowy jest na wyciągnięcie ręki, łatwo jest "zgubić" konsumentów. Giną w chaosie masowej komunikacji i marketingu transakcyjnym. Eventy są najczystszą formą autentycznego zaangażowania w markę i mają moc przemiany konsumenta z niedowiarka w namiętnego ewangelistę marki. A Twoi klienci, jak bardzo są zaangażowani?

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt