Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Praca zdalna zyskuje na popularności z minuty na minutę. Wzrasta liczba osób, które nigdy nie spotkały się w prawdziwym życiu ze swoim pracodawcą lub współpracownikami. Wciąż jednak aż 84% ludzi woli spotykać się osobiście. Wygląda na to, że warto. Statystyki wskazują, że 28% transakcji zostanie utraconych, jeśli Twój kontakt będzie oparty wyłącznie na relacji online. Jest też kolejny powód. Na każde 10,43 pomysłów wygenerowanych podczas spotkania online przypada 13,36 pomysłów pochodzących z„prawdziwej” komunikacji.

Organizowanie imprez firmowych się opłaca

Impreza firmowa to nie tylko zabawa. Spotkania wyjazdowe to także szkolenia, konferencje, seminaria. Jakie korzyści zyskuje firma? Wszystkie te formy spotkań są bardzo skutecznymi narzędziami komunikacji - zarówno na poziomie wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Imprezy firmowe stanowią także doskonałą okazję do nawiązania lub poszerzenia sieci kontaktów oraz do osobistego spotkania z klientami, współpracownikami i innymi specjalistami.

Eventy firmowe w górach

A gdyby tak wyjechać … w Karkonosze? Posiadamy wyjątkowy atut – hotel eventowy Dwór Korona Karkonoszy, położony w samym sercu gór. Czy wiesz, że interakcje osobiste gwarantują wyższą wartość pomysłów. Te wymyślone wspólnie podczas dobrej zabawy będą średnio o 3% bardziej oryginalne i 17% bardziej elastyczne niż te, których pomysłodawcy nie spotykają się fizycznie. Nasze Stylowe Centrum Konferencyjne składa się z kilku sal szkoleniowych. W zależności od Twoich potrzeb mogą pomieścić od kilkunastu do 170 osób. Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Jesteś w dobrym miejscu. Wszystkie imprezy szyte są szyte na miarę. Nasi klienci to nasza najlepsza wizytówka. Dowód? Otrzymaliśmy już ponad 4500 pisemnych referencji. Sprawdź, dlaczego nam zaufali.

Czego możesz oczekiwać organizując imprezę z nami?

Podczas ponad 25 lat, odkąd organizujemy imprezy firmowe dla najbardziej wymagających klientów, nauczyliśmy się realizować każde, nawet najbardziej szalone pomysły. Jakiego typu atrakcje stworzyliśmy do tej pory? M. in.:

● turniej kulinarny - firmowy pojedynek na smaki,
● bajkowy lot helikopterem - Karkonosze widziane z lotu ptaka,
● Maszyna Goldberga - team building na poziomie zaawansowanym,
● warsztaty survivalu, rzemiosła regionalnego, parzenia kawy itd.
● poszukiwanie skarbów,
● kryminalne zagadki Karkonoszy.

Zainspiruj się naszym doświadczeniem

Nie zawsze łatwo jest zmusić pracowników do współpracy jako część zespołu. W końcu jedynym powodem, dla którego wszyscy na co dzień zbierają się w tym samym miejscu, jest to, że ich zatrudniłeś. Imprezy integracyjne to świetny sposób na zaradzenie brakowi spójności zespołu. Dlatego udostępniamy Ci tak wiele możliwości i różnych zajęć - od warsztatów lepienia pierogów po firmowe olimpiady sportowe. Pamiętaj też, że Twój produkt lub usługa może rozwiązać problem Twoich klientów. Organizowanie imprez, podczas których im to uświadomisz, nie tylko zaspokoi ich potrzeby. Zapewni im pozytywne wrażenia, które w przyszłości jeszcze długo będą im się pozytywnie kojarzyć z Twoją marką.

Wspieramy możliwości b2b

Ogromną korzyścią, jaką przynosi uczestnictwo w imprezach firmowych, jest zwiększenie możliwości biznesowych. Spotkanie z osobami decyzyjnymi wielu firm w jednym miejscu z pewnością jest dobrym sposobem na nawiązanie współpracy - dla obopólnych korzyści. Wspólne przedsięwzięcia, zacieśnienie kontaktów z obecnymi klientami, pozyskanie nowych partnerów. Organizowanie imprez firmowych umożliwia mnóstwo rzeczy, które przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt