Nawigacja

Kolejny klient z branży OZE – CEDR Energo

Aktualności

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z renomowanym przedsiębiorstwem inwestycyjnym z branży OZE – CEDR Energo.

CEDR Energo to firma, która skupia się na inwestycjach w zakresie modernizacji oraz budowy źródeł ciepła, energii elektrycznej oraz sieci przesyłowych ciepła. Współpracując z właścicielami i operatorami źródeł ciepła, firma poszukuje partnerów do wdrożenia najbardziej innowacyjnych i efektywnych technologii wytwarzania ciepła. Ich działania są zawsze ukierunkowane na przyszłość, a ekologia stanowi kluczowy element każdego projektu.

Przedsiębiorstwo kładzie nacisk na optymalizację i efektywność wykorzystania energii chemicznej paliw, jednocześnie dążąc do osiągnięcia ekologicznie korzystnych, czystych oraz przyszłościowych rozwiązań wytwarzania energii elektrycznej oraz ciepła.

Wyzwania dla Commplace

Nasz zespół odpowiadać będzie m.in. za zaprojektowanie i implementację nowoczesnej strony internetowej, opracowanie strategii komunikacji oraz działania PR, w tym media relations.

Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z CEDR Energo i nie możemy doczekać się efektów współpracy. Jako agencja posiadamy duże doświadczenie w branży OZE, czego rezultaty zobaczyć można w opracowanych case study:

– 26 milionowy zasięg materiałów prasowych na temat marki w ciągu jednego miesiąca

– Branding i strona internetowa dla branży OZE

– Media społecznościowe dla branży OZE z wykorzystaniem strategii employer branding

Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności, gdzie będziemy na bieżąco informować o postępach w naszej współpracy z CEDR Energo.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt