Nawigacja

Klub Fitness UP praca opinie o marce innej niż wszystkie

Branże
Klub Fitness UP praca opinie

Branża fitness od wielu lat naprawdę kwitnie. Ale dzięki pogłębiającej się świadomości społeczeństwa na temat szeroko pojętego zdrowia i dobrostanu, ta gałąź usług ma przed sobą świetlaną przyszłość. Wellbeing to nie tylko dbanie o zdrowie, ale i cała filozofia z nim połączona. Sieć klubów fitness UP buduje swoją własną koncepcję. Proponuje zarówno swoim klientom, jak i pracownikom wyjątkowe spojrzenie na kondycję fizyczną oraz…ekologię. Klub Fitness UP praca, opinie o niej, potwierdzają, że to jest kierunek, w którym coraz częściej chcemy podążać.

Misja Klub Fitness UP praca – opinie pracowników

Jak sami deklarują założyciele marki, Klub Fitness UP to nie tylko zdrowy styl życia skupiony wokół sportu czy utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Będąc ekologiczną siecią klubów fitness, chcą tworzyć zaangażowaną i świadomą swoich decyzji społeczność.

W Klub Fitness UP praca, opinie pracowników potwierdzają, że działania marki opierają się na założeniu, że środowisko naturalne jest ściśle powiązane z naszym zdrowiem. Bez dobrze funkcjonującego otoczenia nie możemy mówić o zdrowym ciele. Wpływ zanieczyszczeń powietrza, wody czy jedzenia na nasze ciała i samopoczucie jest coraz lepiej udokumentowany badaniami naukowymi.

Założenia działalności Klub Fitness UP praca, opinie, które mają być tego dowodem – są takie, by klienci realizowali swoje cele, rozwijali się i osiągali coraz więcej. Dlatego oprócz bogatej oferty aktywności fizycznej działają też na rzecz edukacji w tematach związanych z ochroną środowiska, a także organizują działanie klubów w tym duchu.

Duży nacisk kładzie się tutaj na oszczędne zarządzanie zasobami. Właśnie dlatego nad zużyciem energii elektrycznej czuwają czujniki ruchu, a nad segregacją śmieci – specjalnie dla Klub Fitness UP zaprojektowane kubły, wraz z opisem rekomendacji zgniatania plastikowych butelek. Na tym nie koniec. W Klub Fitness UP zachęca się klientów do używania wielorazowych opakowań (butelek na napoje, pojemników na jedzenie), przy czym dobry przykład dają także pracownicy. Team UP używa szklanych butelek, a także bawełnianych toreb na strój czy zakupy. Tutaj naprawdę rozumieją, czym plastik i folia są dla środowiska.

Nie tylko sportowe zacięcie

W Klub Fitness UP praca, opinie zespołu to potwierdzają, polega na wcielaniu w życie wyznawanych przez markę idei. Do dyspozycji klubowiczów jest darmowa, filtrowana woda pitna, dostępna w Strefie Wody. W klubach oszczędza sie wodę poprzez baterie czasowe w szatniach. Lampy ledowe na czujki ruchu regulują zużycie energii elektrycznej. Pracownicy ograniczają zużycie papieru. Ulotki czy plakaty drukują na eko papierze, a ich wizytówki są wykonane z papieru w 100% pochodzącego z recyklingu.

Ponadto w klubach organizowane są wydarzenia z cyklu UP_Edukacja, gdzie rozmawia się o tematach racjonalnego korzystania z zasobów, zdrowiu, slow life itp., a także akcje związane z zerowaste, takie jak np. wymiana rzeczy, drugie życie książek czy warsztaty z upcyklingu.

Klub Fitness UP praca, opinie stanowią jeden z dowodów – to działania pod hasłem przewodnim UP TO YOU! Zachęca się do tego także klientów, ponieważ jak twierdzą założyciele marki, wszystko zależy od nas i naszych decyzji. Dlatego chcą tworzyć #GENERATION UP, która wspólnie dba o swoje zdrowie i kondycję swojego otoczenia, środowiska i świata.

Jak wygląda w Klub Fitness UP praca? Opinie pracowników

W Klub Fitness UP praca, opinie to poświadczają, wymaga zrozumienia, że marka nie tylko oferuje możliwość zadbania o kondycję i ciało, ale kreuje kompletny styl życia. Ludzie tworzący zespół powinni więc aktywnie współtworzyć zaangażowaną i świadomą swoich decyzji społeczność, która wspólnie motywuje się i edukuje, dążąc do idealnej harmonii.

Opierając się na trzech filarach: GENERATION (budowanie społeczności), MOTIVATION (wzajemne motywowanie) oraz EDUCATION (edukacja i ulepszanie świata), pracownicy także realizują te cele i założenia. Dlatego do swoich teamów marka szuka osób, które podzielają wartości UP, czyli szacunek, odpowiedzialność oraz zaangażowanie. Poza tym powinny się cechować pozytywnym nastawieniem do nowych wyzwań oraz być nastawione na działanie, mieć pro-środowiskową postawę oraz chęć doskonalenia siebie i wszystkiego, co nas otacza.

Dlaczego warto pracować w Klub Fitness UP?

W Klub Fitness UP praca, opinie to potwierdzają, to gwarancja przynależenia do wyjątkowego zespołu. Panuje tu także serdeczna atmosfera. Jeśli traktujesz sport jako życiową pasję, możesz liczyć na to, że poczujesz się spełniony w tym miejscu pracy. W zgranym zespole, realizując ciekawe projekty, będziesz miał poczucie satysfakcji z dobrze wykonywanych zadań. Nie bez znaczenia jest też bycie częścią społeczności i możliwość realnego wpływu na jej kształt i przyszłość.

Opinie pracowników o zatrudnieniu w Klub Fitness UP praca, opinie to podkreślają – to możliwość ciągłego rozwijania siebie i swoich kompetencji. Sieć deklaruje szybkie reagowanie na potrzeby instruktorów, a także oferuje cykliczne spotkania z kadrą trenerów personalnych. Możliwość nieustannego szkolenia i rozwoju jest bezcennym atutem dla każdego pracownika. A w szybko rozwijającej się branży fitness wydaje się być po prostu niezbędna.

Dla Klub Fitness UP praca, opinie mają stanowić tego dowód – ma nieść wielowymiarową satysfakcję. Marka stawia sobie za cel bycie solidnym i zaufanym partnerem dla klientów oraz stabilnym pracodawcą dla swoich pracowników. Także ci, którzy dopiero się uczą i chcą się uczyć od najlepszych, doskonale się tu odnajdą. Firma dba o pracowników i także z myślą o nich ciągle się rozwija. Edukację i poszerzanie wiedzy na wielu polach stawia przecież na pierwszym miejscu. Dlatego jest w stanie błyskawicznie zaoferować swoim klientom najlepsze dla nich rozwiązania.

Niezależnie od doświadczenia zawodowego, każdy pracownik Klub Fitness UP dostaje możliwość udziału w tworzeniu nowych konceptów w firmie. Pomysłowość, wiedza, kreatywność, elastyczność i szybkie reagowanie na potrzeby klientów są niezmiernie cenione i premiowane.

Na co możesz liczyć w Klub Fitness UP? Praca, opinie

Dobre wejście nowego pracownika do zespołu i wprowadzenie go w jego obowiązki to podstawa dla świadomego przedsiębiorcy, ponieważ po pierwsze przekłada się to na efektywność, a po drugie – na opinię o firmie jako pracodawcy, a w dalszej kolejności wpływa na jej ogólny wizerunek. Employer branding jest więc kolejnym z obszarów, któremu poświęca się szczególną uwagę.

Dlatego w Klub Fitness UP praca, opinie to potwierdzają, pozwala się zaangażować od samego początku. Możesz liczyć na naprawdę solidny onboarding, czyli proces odpowiedniego wprowadzenia pracownika w jego nowe obowiązki, a także przekazanie mu nowoczesnych narzędzi pracy i wiedzy przez doświadczonych praktyków. Z pewnością wpływa to na motywację i poczucie pewności siebie, w rezultacie wpływając na rozwój pracownika oraz… satysfakcję klientów.

Praca w branży fitness – perspektywy na przyszłość

Praca w sektorze szeroko pojętego zdrowia, fitness i wellness to nie tylko możliwość zapewnienia sobie atrakcyjnego wynagrodzenia. W Klub Fitness UP praca, opinie to w pełni podzielają, to także szansa na zaangażowanie się w promowanie działań, które mają istotny wpływ na naszą przyszłość. Istnieje wiele przekonujących powodów, dla których warto patrzeć na powiązanie naszego dobrostanu z czystym środowiskiem. A co za tym idzie – rozważyć skierowanie swojej kariery zawodowej na taką ścieżkę. To szansa na aktywny udział w walce ze zmianami klimatycznymi i wyraz troski o ochronę naszej planety, a tym samym o poprawę zdrowia każdego jej mieszkańca.

Jednocześnie branża fitness to pole dla nieustannych innowacji. To dziedzina, na której rozwój ma wpływ zarówno powiększająca się wiedza medyczna, jak i rozwój technologii. Pracując w tym sektorze, mamy okazję być częścią zespołu, który tworzy i wprowadza na rynek nowoczesne rozwiązania.

Obecne wyzwania, związane na przykład z chorobami wywołanymi zanieczyszczeniem środowiska czy czynnikami cywilizacyjnymi, stawiają przed światem pilną konieczność radzenia sobie z ich skutkami. Edukacja i budowanie świadomości społecznej w tym zakresie, a także równoczesne niwelowanie negatywnych skutków zdrowotnych są kluczowe w walce o globalny dobrostan. Sektor ten będzie wzrastał, co spowoduje jeszcze większe zapotrzebowanie na świadomych, fachowych pracowników.

Zdaniem Klub Fitness UP praca nad zmianą świadomości ogółu to jedno z naszych kluczowych zadań jako społeczeństwa. Należy edukować i pokazywać, dlaczego warto patrzeć globalnie na powiązanie naszego zdrowia i samopoczucia z tym, w jakiej kondycji znajduje się nasze środowisko. Konieczność dbania o siebie w przyszłości spowoduje również powstanie wielu nowych zawodów związanych z zapobieganiem i ewentualnym niwelowaniem skutków zanieczyszczenia. Warto wybrać pracodawcę, który już teraz myśli przyszłościowo i oferuje rozwój osobisty i podążanie za trendami, a nawet więcej – sam je kreuje.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt