Nawigacja

RealCo – praca opinie na najwyższym poziomie

Branże

Na sukces firmy deweloperskiej składa się jednocześnie bardzo wiele czynników. Od uważnego śledzenia dynamiki zmian na rynku, poprzez wykwalifikowanych pracowników, aż do działań promocyjnych – każdy z nich jest równie ważny. Co przesądziło o powodzeniu firmy RealCo? Praca firmy nad swoim sukcesem nie ogranicza się wyłącznie do wejścia na rynek deweloperski. Budowanie wizerunku marki a także opinie na jej temat wpływają na sukces. Zaufanie konsumentów jest jednym z wyznaczników sukcesu RealCo – praca, opinie na jej temat, to potwierdzają.

Rynek nieruchomości w Polsce charakteryzuje się wysoką dynamiką zmian. I choć sama branża budowlana wolno rozpędza się i wolno hamuje, to zachowania konsumentów są widoczne i odczuwalne dla firm w trybie natychmiastowym. Zatem sama budowa atrakcyjnych nieruchomości to za mało, aby firma deweloperska mogła stać się poważnym graczem na rynku. O sukcesie przesądza także indywidualne podejście do klienta i zrozumienie jego potrzeb, przywiązywanie uwagi do komfortu życia mieszkańców oraz odpowiedzialność społeczna. Szczególnie w okresie, gdy trudno o kredyt hipoteczny, a ceny nieruchomości w Polsce rosną w znaczącym tempie z uwagi na niepewną sytuację geopolityczną i wciąż rosnącą inflację.

Bez skrupulatnie przygotowanej strategii działania, w zasadzie nie sposób wyróżnić się na rynku, który jest wyjątkowo konkurencyjny. Za każdy błąd i wszystkie niedociągnięcia trzeba słono zapłacić i to niekoniecznie finansowo. Deweloper, który nie wzbudza zaufania, ma znacznie trudniejszą drogę do spieniężenia swoich inwestycji. Wie o tym RealCo – praca, opinie, słuchanie potrzeb klienta, przebiega wieloetapowo i na wielu płaszczyznach. Najważniejsze jest zbudowanie zaufania konsumentów. Nieruchomości to trudny rynek z uwagi na ceny mieszkań, a także okres ich potencjalnej spłaty. 

Realizacja na najwyższym poziomie i innowacyjność

Jakość realizacji to podstawowy czynnik, który prowadzi do budowania marki. Dzisiaj klient docelowy może kupić dokładnie takie mieszkanie, o jakim zawsze marzył. Oferta dostępnych nieruchomości jest wyjątkowo szeroka, dlatego przed deweloperem stoi trudne zadanie, jakim jest wyróżnienie się na rynku. Oto Jak realizuje to firma RealCo – praca, opinie o ofercie, to ciągłe analizy. To wprowadzanie do portfolio kolejnych inwestycji, które spotykają się z szerokim uznaniem i wchodzenie na nowe rynki.

To także analiza dość kapryśnego rynku i zmieniających się gustów konsumentów. Z uwagi na rosnące ceny materiałów budowlanych, a także surowców – ceny nieruchomości rosną. Co to oznacza dla RealCo? Praca na danej budowie jest o wiele bardziej kosztowna niż choćby pół roku temu. Zatem deweloper powinien wyróżniać się na rynku wyjątkową uczciwością i jakością. Istotny jest także client service, czyli szereg działań podejmowanych w ramach rozmów z konsumentami. Oferta skrojona na miarę potrzeb współczesnych klientów powinna być klarowna, zachęcać do kontaktu z firmą, a także pokazywać pewność inwestycji.

Misją RealCo początkowo było odnawianie historycznych obiektów, dzięki czemu firma miała realny wpływ na charakter miasta. Na tym polu przedsiębiorstwo osiągnęło sukces, ale w myśl tego, aby nieustannie się rozwijać, z czasem postanowiła wejść również na rynek nowego budownictwa – zarówno w zabudowie wielorodzinnej jak i domów jednorodzinnych. RealCo w dalszym ciągu dąży do tego, aby odnawiając kamienice i z historyczne budynki kreować piękną okolicę, nie zamyka się jednak na nowe rozwiązania.

Czego wymagają współcześni klienci? O tym dobrze wie firma RealCo – praca, opinie klientów, pozwoliły jej zdobyć bezcenne doświadczenie i pokazały, co jest tak naprawdę ważne. Wymarzone mieszkanie dla każdego oznacza co innego. Wielu klientów docenia nowoczesne rozwiązania w postaci smart domu – tu mowa przede wszystkim o mieszkaniach wykończonych pod klucz.

Inwestycje od Realco – praca nad aranżacją wnętrza nie zaprząta głowy klienta

Kolejnym wyróżnikiem firmy RealCo jest oferta nieruchomości, w których od razu można zamieszkać – jak np. Młyn Maria. Klient nie musi zajmować się wykończeniem mieszkania. To rozwiązanie szczególnie docenili ci, którzy cenią sobie wygodę i nie chcą poświęcać czasu na urządzenie nowego mieszkania, z czego doskonale zdaje sobie sprawę zespół RealCo. Praca przy wykończeniu mieszkania wiąże się z dużymi nakładami nie tylko czasu, ale także energii. Oddając do użytku nieruchomości dopracowane pod każdym względem, firma zapewnia komfort psychiczny i spokój nie tylko nowemu nabywcy, ale wszystkim tym, którzy daną nieruchomość już użytkują.

Z tym wiąże się jeszcze jeden istotny wyróżnik, a mianowicie standard wykończenia. Niejednokrotnie słyszy się, że zakup mieszkania od dewelopera to sypiące się tynki i niesprawne instalacje. Wiele firm chce zamknąć inwestycje jak najszybciej i z możliwie dużym zyskiem, a to sprowadza się do cięcia kosztów i zakupu tanich materiałów. RealCo przywiązuje ogromną wagę do oferowanego standardu. W procesie wykańczania nieruchomości firma korzysta z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe i o sprawdzonej jakości.

Ponadto w obecnych czasach bardzo trudno o sprawdzoną ekipę remontową. Odpływ pracowników z Ukrainy, a co za tym idzie brak rąk do pracy powoduje, że termin oczekiwania na fachowców to nawet rok. Znalezienie odpowiednich płytek, wanny, osprzętu, mebli i dodatków zajmuje mnóstwo czasu. Wie o tym RealCo. Praca tej firmy to przede wszystkim współpraca z wieloma podmiotami, a efekty końcowe muszą spełniać przyjęte założenia.

RealCo – praca, opinie zespołu

Duża firma deweloperska nie może istnieć bez odpowiednich ludzi i dokładnie tak jest w przypadku RealCo. Praca całego zespołu przyczyniła się do osiągnięcia sukcesu na rynku nieruchomości. Nie bez powodu mówi się, że ludzie są jedną z najważniejszych inwestycji. Jeśli będą to zaangażowani w swoje zadania specjaliści w danej dziedzinie, firma szybko zacznie się wyróżniać na tle konkurencji.  

RealCo tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem, którzy kompleksowo zarządzają całym procesem inwestycyjnym. Wśród nich znajdują się też osoby odpowiedzialne za kompleksową obsługę klienta – zawsze gotowe, by służyć merytorycznym wsparciem na każdym etapie zakupu nieruchomości. To firma, które chce dać poczucie bezpieczeństwa i zapewnić pełną opiekę nabywcom. Przedsiębiorstwo gwarantuje jakość na najwyższym poziomie.

RealCo -praca firmy z sukcesami

Dobre projekty często znajdują się w rankingach, a te najlepsze zdobywają nagrody. I tak właśnie jest w przypadku inwestycji od RealCo. Zacznijmy od tego, że praca nad kolejnymi projektami pokazała, że firma tworzy coś naprawdę wyjątkowego. W 2018 roku RealCo dołączyło do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, czyli organizacji, która opracowała tzw. Kodeks Dobrych Praktyk.

W 2020 roku jedna z inwestycji dewelopera, Młyn Maria, została wyróżniona przez użytkowników portalu OBIDO. Rok później, bo w 2021, ta sama inwestycja została nominowana do IUPA, promującego nowe i wyróżniające się projekty architektoniczne, które zmieniły miasta na całym świecie. Z kolei kamienica Wilcza 19, zlokalizowana w Warszawie, zwyciężyła w plebiscycie CIJ Awards. Nagrody są wyznacznikiem dalszego kierunku działań dla RealCo. Praca w firmie to przede wszystkim możliwość rozwoju i tworzenia wyjątkowych rozwiązań dla lokalnej społeczności. 

Te wyróżnienia to jasny przekaz dla RealCo – praca w parze z prawdziwą pasją, to zawsze zwycięski duet.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt