Nawigacja

Helinat wśród klientów Commplace

Aktualności
Helinat wśród klientów Commplace

Miło nam poinformować, że do grona naszych klientów dołączyła marka Helinat. W ramach współpracy skupiliśmy się na przygotowaniu kompleksowej strategii komunikacji, stworzeniu identyfikacji wizualnej (logo) i zaprojektowaniu nowej odsłony strony internetowej.

Helinat to miejsce, gdzie pasja do latania łączy się z profesjonalizmem i nowoczesnością. Dzięki doświadczeniu instruktorów oraz nowoczesnemu sprzętowi, oferują profesjonalne szkolenia lotnicze. Ośrodek zlokalizowany jest na lotnisku Warszawa – Babice (EPBC). 

Helinat prowadzi profesjonalne szkolenia lotnicze w zakresie licencji pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H) oraz uprawnień do wykonywania lotów nocnych i na typ śmigłowca Robinson R44. Oprócz szkoleń, Helinat oferuje także szeroki zakres usług lotniczych, takich jak powietrzna taksówka, loty widokowe oraz wynajem śmigłowca na specjalne okazje.

Helinat wśród klientów Commplace
Helinat wśród klientów Commplace

Cieszymy się, że możemy być częścią misji marki Helinat, stworzonej m.in. przez jednego z najbardziej utalentowanych pilotów – Bartosza Kończalskiego. Nasza współpraca to dla nas nie tylko okazja do realizacji nowych projektów, ale przede wszystkim satysfakcja z tego, że możemy przyczynić się do sukcesu marki, która powstała z pasji do lotnictwa. I mogę śmiało powiedzieć, że pasja ta widoczna jest na każdym styku odbiorców z marką – powiedział Bartosz Zieliński, Dyrektor Zarządzający w Commplace.

Wierzymy, że współpraca przyniesie obustronne korzyści oraz wzmocni pozycję marki Helinat na rynku usług lotniczych, umożliwiając im dotarcie do nowych klientów i budowanie jeszcze silniejszej relacji z obecnymi odbiorcami.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt