Usługi

Strategia komunikacji Public relations Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

agencja public relations Warszawa

Agencja public relations Warszawa. Jesteśmy agencją public relations - ekspertami ds. public relations, budowania marek, ekspansji rynkowej, wsparcia sprzedaży, pozycjonowania stron, kampanii ADS i strategii komunikacji.
Posiadamy własny zespół analityków - specjalizujących się w obsłudze marketingowej firm.

Jesteśmy jedyną agencją public relations w Polsce z własnym centrum szkoleniowym i eventowym z zapleczem hotelowym. Posiadamy własny zespół kucharzy i specjalistów z obszaru food marketing.

Wybrane usługi:

Strategia komunikacji

Trafiaj do właściwych odbiorców

Branding

Budujemy silne marki

Google Ads

Zdobądź wysoką pozycję w Google

Public relations

Prowadzimy skuteczne działania PR
Możesz osiągnąć sukces w oparciu o swój wizerunek.
Public relations odgrywa ważną rolę w ekspansji marki.

Public relations robi coś, czego reklama nie może. Warto wykorzystać efekt synergii: PR - SEO - ADS na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

Public relations buduje wiarygodność firmy i marki. I robi to równie efektywnie w przypadku miast, przedsiębiorstw, instytucji czy osób.

Public relations

Public relations - idea, która zrewolucjonizowała świat biznesu. Dotyczy firmy, marki, produktów, usług, czy pracowników. Staje się fundamentem powodzenia funkcjonowania organizacji. Stwórz z agencją Commplace swój wizerunek. Sięgnij z nami po więcej. Sięgnij z nami po sukces.

Public relations wewnętrzny

Public relations wewnętrzny zwiększa efektywność komunikacji. Usprawnia przepływ informacji. Eliminuje chaos organizacyjny. Redukuje ryzyko wystąpienia kryzysu wewnątrz firmy. Wiemy, w jaki sposób zarządzać komunikacją wewnętrzną, aby sprawnie realizować cele organizacji. Przekonaj się, jaki plan stworzymy dla Twojej organizacji.

Public relations zewnętrzny

Public relations zewnętrzny pozwala kreować wizerunek Twojej organizacji w grupach otoczenia zewnętrznego. Wizerunek, nad którym możesz mieć kontrolę. Wizerunek, który pracuje na korzyść Twojej marki. Sprawdź, w jaki sposób możemy pomóc Ci zbudować pozytywny wizerunek Twojej organizacji. Zapytaj nas o ofertę.

Tworzenie strategii marki wydobywa charakterystyczne jej cechy. Tak, aby mogło zaoferować swojej grupie docelowej istotną i pociągającą obietnicę. Kto zrobi to najlepiej? agencja public relations Warszawa to jedno z miast, które mając tego świadomość, stawia na public relations.

Public relations dla firm z Warszawy

Chociaż Twoja firma może przetrwać bez public relations, jest mało prawdopodobne, że zdobędziesz uwagę, na jaką zasługuje.

Skuteczna strategia public relations pomoże Ci również zdobyć leady i nowych klientów.

Twoja firma zostanie przedstawiona zupełnie nowej publiczności, która inaczej nigdy by Cię nie odkryła.

Staniemy się dla Twojej firmy nie tylko dostawcą usług public relations. Będziemy Twoim strategicznym partnerem na drodze do osiągnięcia sukcesu

Sprawdź ofertę konsultingową agencji public relations

HR + PR = Employer Branding

Reputacja Twojej firmy ma dziś wymierne znaczenie na rynku. Jesteś gotowy stać się lepszym pracodawcą? Strategia employer brandingowa to obowiązek.

Marketing B2B

Jak skutecznie trafiać do Klientów biznesowych? Czy warto budować silną markę w B2B? Jak w praktyce powinien działać skuteczny marketing B2B?

Customer lifetime value (CLV)

Czy wystarczająco uważnie podążasz za swoimi klientami? Czy wiesz jaką mają wartość dla Twojego biznesu? Zmień sposób myślenia o zdobywaniu klientów.

Marketing referencyjny

70 proc. konsumentów podejmuje decyzje pod wpływem referencji lub rekomendacji. Czy Twoi klienci polecają Twoje usługi?

Komunikacja wewnętrzna

Dobra komunikacja w organizacji to wymierne korzyści finansowe. Jej brak to marnowanie szans i potencjału – czy twoją firmę na to stać?

Zarządzanie kryzysowe

Kryzys jest nieunikniony. Gdy się pojawi będziesz walczył z kryzysem czy o przetrwanie firmy?

COMMPLACE nowoczesna agencja public relations

25 lat doświadczeń.
Wsparcie dla 300 marek.
Ponad 1000 imprez
Autorskie rozwiązania w marketingu.

Poznaj Commplace

Nasze statystyki

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb.
Skuteczność jest kluczowa.
Sprawdź nas.

Oferta konsultingowa

Niestandardowy wachlarz usług komunikacyjnych i wsparcia sprzedaży. Nasza oferta konsultingowa jest zawsze zindywidualizowana.

Dowiedz się więcej

Oferta produktowa

Przedstawiamy tylko takie rozwiązania, które nasi klienci potrzebują i są w stanie wdrożyć. Dostarczamy konkretne, mierzalne wyniki.

Dowiedz się więcej

Bezpłatna wycena

Mamy dla Ciebie dedykowaną ofertę.

agencja public relations Warszawa

Napisz nam, jakie są Twoje cele biznesowe. Eksperci Commplace wskażą możliwe rozwiązania, które zmaksymalizują oczekiwane efekty.

Działamy znacznie szerzej

Kompleksowość to słowo klucz. Patrzymy holistycznie na Twoją organizację. Tak, aby dobrać komplementarne rozwiązania, które pozwolą osiągnąć Ci sukces. Sprawdź, jakie propozycje przygotujemy dla Ciebie.

agencja public relations Warszawa

W codziennych działaniach wykorzystujemy naszą bogatą wiedzę biznesową. Korzystamy z najnowszych i najbardziej skutecznych narzędzi cyfrowych. Wszystko po to, aby zidentyfikować strategiczne możliwości rozwoju firmy klienta pod każdym kątem. Bez względu na to, gdzie jest jej lokalizacja.

Siedziba firmy to tylko adres. agencja public relations Warszawa, Wrocław lub Poznań - lokalizacja nie ma znaczenia. Postaw na współpracę z doświadczonymi ekspertami. Nie ograniczaj swoich możliwości. Sprawdź skuteczne rozwiązania agencji Commplace. Sprecyzujemy jakich działań potrzebuje Twoja firma. Oszacujemy czas ich trwania. Określimy efekty.

agencja public relations Warszawa

Pozdrowienia z Alej Jerozolimskich

Palma, która pojawiła się w Warszawie w 2002 r. i stoi w niej nadal, miała pierwotnie zniknąć po roku. Dziś funkcjonuje w umysłach mieszkańców jako jeden z symboli miasta.

Fall in Love with Warsaw

Filmik promocyjny, w którym włoski reżyser teatralny zdradza, że od 50 lat jest zakochany w Warszawie, w jeden dzień obejrzało 30 tysięcy osób, polubiło 620, a 280 podzieliło się nim na swoich profilach.

Miasto przyszłości

Brytyjska agencja pr ING umieściła Warszawę na swojej liście 5 europejskich miast o największym potencjale rozwoju swojej marki w internecie. Polską stolicę porównano do Rzymu i Kopenhagi – jako miasta o bogatej ofercie kulturalnej i oferującego atrakcyjne warunki do życia.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt