Usługi

Strategia komunikacji Public relations Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

agencja marketingowa Wrocław

Agencja marketingowa Wrocław. Jesteśmy agencją marketingową - ekspertami ds. marketingu online, budowania marek, ekspansji rynkowej, wsparcia sprzedaży, pozycjonowania stron, kampanii ADS i strategii komunikacji.
Posiadamy własny zespół analityków - specjalizujących się w obsłudze marketingowej firm.

Jesteśmy jedyną agencją marketingową z własnym centrum szkoleniowym i eventowym z zapleczem hotelowym. Posiadamy własny zespół kucharzy i specjalistów z obszaru food marketing.

Wybrane usługi:

SEO - rynek polski i międzynarodowy

Budujemy silne marki

Strategia komunikacji

Trafiaj do właściwych odbiorców

Google Ads

Zdobądź wysoką pozycję w Google

Mocna marka

Wzrost rozpoznawalności marki
Strategia ekspansji firmy na rynek polski i zagraniczny - skuteczna kampania marketingowa.

Budujemy strategie komunikacji i ekspansji w oparciu o efekt synergii: PR - SEO - ADS na rynkach polskim i zagranicznych.

Posiadamy autorskie rozwiązania marketingowe Budujemy dedykowane rozwiązania wsparcia sprzedaży w oparciu o wskaźniki.

EKSPANSJA - strategia komunikacji - analiza

Pierwszy etap ekspansji, to analiza porównawcza rynku, konkurencji, produktów i usług. Analiza działań konkurentów na rynkach na rynkach polskim i zagranicznych, ich strategii produktowej, sprzedaży, czy marketingowej. Istotna jest również analiza specyfiki danego rynku, przepisów, profili demograficznych klientów, czy różnic kulturowych. Ten etap strategii komunikacji przez wielu specjalistów uważany jest za najważniejszy.

EKSPANSJA - strategia komunikacji - narzędzia

W pierwszym etapie ekspansji ważnym jest opracowanie i wdrożenie narzędzi z obszarów: marketingu online, e-PR i całego obszaru trade marketingu. Najskuteczniejsze rozwiązania, to m.in. grupa narzędzi SEO i ADS oraz pochodnych. Ten etap strategii ekspansji firmy na rynkach zagranicznych zakłada wdrożenie takich rozwiązań, by zarządzać eksportem, bez ponoszenia ogromnych kosztów związanych z inwestycją lokalną (biura, magazyny itp.).

EKSPANSJA - Strategia komunikacji - automatyzacja i parametryzacja

Jednym z największych wyzwań jest parametryzacja wskaźników w obszarze ekspansji zagranicznej, a szczególnie marketingu. Wszystkie nasze rozwiązania oparte są o szereg wskaźników dopasowanych do charakteru ekspansji zagranicznej.
Posiadamy własne rozwiązania analityczne w obszarze marketingu i wsparcia sprzedaży.

Tworzenie strategii marki dla Twojej firmy wydobywa charakterystyczne cechy Twoich produktów i usług, dopasowanych do specyfiki odbiorców. Tak, aby mogło zaoferować Twojej grupie docelowej istotną i pociągającą obietnicę. Kto zrobi to najlepiej? agencja marketingowa Wrocław - postaw na skuteczność.

ADS, SEO, PR , WWW dla firm z Wrocławia

Myśląc o ekspansji w Polsce i za granicą, Twoja firma może skorzystać z wielu rozwiązań marketingowych. Ważnym jest by w pierwszym etapie stosować rozwiązania typu Real Time Marketing. Móc korygować narzędzia i rozwiązania w czasie rzeczywistym.

Skuteczna kampania sprzedaży Twoich produktów i usług we Wrocławiu, na Dolnym Śląśku, w całej Polsce i na rynkach międzynarodowych pomożemy Ci zdobyć leady i nowych klientów.

Skuteczna strategia marketingowa we Wrocławiu i na innych rynkach pomożemy Ci zbudować rozpoznawalność Twoich produktów, usług i marki.

Twoja firma zostanie przedstawiona zupełnie nowym odbiorcom - poszukujemy nisz rynkowych dla Twoich produktów i usług.

Staniemy się dla Twojej firmy nie tylko dostawcą usług marketingowych. Będziemy Twoim strategicznym partnerem na drodze do osiągnięcia sukcesu finansowego

Sprawdź ofertę dla Wrocławia, Polski, EUagencja marketingowa Wrocław

Marketing B2B

Jak skutecznie trafiać do Klientów biznesowych? Czy warto budować silną markę w B2B? Jak w praktyce powinien działać skuteczny marketing B2B?

Marketing referencyjny

70 proc. konsumentów podejmuje decyzje pod wpływem referencji lub rekomendacji. Czy Twoi klienci polecają Twoje usługi?

HR + PR = Employer Branding

Reputacja Twojej firmy ma dziś wymierne znaczenie na rynku. Jesteś gotowy stać się lepszym pracodawcą? Strategia employer brandingowa to obowiązek.

Customer lifetime value (CLV)

Czy wystarczająco uważnie podążasz za swoimi klientami? Czy wiesz jaką mają wartość dla Twojego biznesu? Zmień sposób myślenia o zdobywaniu klientów.

Komunikacja wewnętrzna

Dobra komunikacja w organizacji to wymierne korzyści finansowe. Jej brak to marnowanie szans i potencjału – czy twoją firmę na to stać?

Zarządzanie kryzysowe

Kryzys jest nieunikniony. Gdy się pojawi będziesz walczył z kryzysem czy o przetrwanie firmy?

COMMPLACE nowoczesna agencja marketingowa

25 lat doświadczeń.
Wsparcie dla 300 marek.
Ponad 1000 imprez
Autorskie rozwiązania w marketingu.

Poznaj Commplace

Nasze statystyki

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb.
Skuteczność jest kluczowa.
Sprawdź nas.

Oferta konsultingowa

Niestandardowy wachlarz usług komunikacyjnych i wsparcia sprzedaży. Nasza oferta konsultingowa jest zawsze zindywidualizowana.

Dowiedz się więcej

Oferta produktowa

Przedstawiamy tylko takie rozwiązania, które nasi klienci potrzebują i są w stanie wdrożyć. Dostarczamy konkretne, mierzalne wyniki.

Dowiedz się więcej

Bezpłatna wycena

Mamy dla Ciebie dedykowaną ofertę.

agencja marketingowa Wrocław

Wskaż nam, jakie są Twoje cele biznesowe. Eksperci Commplace wskażą możliwe rozwiązania, które zmaksymalizują oczekiwane efekty. Posiadamy skuteczne rozwiązania.

Działamy znacznie szerzej

Badamy profile demograficzne Twoich klientów, określamy czego szukają Twoi potencjalni klienci, jakie są pożądane cechy produktów na danym rynku zagranicznym. Tak, aby dobrać komplementarne rozwiązania, które pozwolą osiągnąć Ci sukces. Sprawdź, jakie propozycje przygotujemy dla Ciebie.

agencja marketingowa Wrocław

Wrocław - miasto 100 mostów

Wrocław przez wielu kojarzony jest jako miasto 100 mostów. Obecnie we Wrocławiu znajduje się ponad 100 mostów i kładek. Przed II wojną światową było ich ponad 300. Dlatego przez turystów Wrocław często nazywany jest Wenecją Północy.

Wrocław - miasto rzeźb krasnali

W Wrocławiu jest już blisko 400 krasnali. Te słynne figurki rozsławiły Wrocław w całej Europie. Pierwsze rzeźby wrocławskich krasnali powstały w 2005 roku. Początki idei są jednak wcześniejsze. W latach 80. graffiti i słynna Pomarańczowa Alternatywa nawiązywała do krasnali, dając tym swój sprzeciw wobec rządów w totalitarnej Polsce. Obecnie wrocławskie krasnale stały się ważnym punktem na turystycznej mapie Wrocławia.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt