Usługi

Branding Strategia komunikacji Public relations Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Wsparcie sprzedaży Online marketing Projektowanie graficzne Komunikacja marketingowa Food marketing Eventy firmowe

Oferta konsultingowa

Marketing B2B Customer Lifetime Value Zarządzanie kryzysowe Komunikacja wewnętrzna Employer Branding Marketing referencyjny

Agencja PR Kraków

Agencja PR Kraków. Jesteśmy jedyną agencją PR w Polsce z własnym centrum szkoleniowym i eventowym. Posiadamy własny zespół kucharzy i specjalistów z obszaru food marketing. Jesteśmy agencją PR - ekspertami ds. public relations, budowania marek, zarządzania kryzysowego, pozycjonowania stron, kampanii ADS i strategii komunikacji. Posiadamy własny zespół analityków - specjalizujących się w obsłudze marketingowej firm.

Wybrane usługi:

Branding

Buduj silną markę

Strategia komunikacji

Trafiaj do właściwych odbiorców

Google Ads

Zdobądź wysoką pozycję w Google

Public relations

Prowadź skuteczne działania PR
Wiele miast - tak jak i firm - traci lub uzyskuje dochody w oparciu o swój wizerunek.
Public relations odgrywa ważną rolę we wspieraniu w zmianie i rozwoju.

Public relations robi coś, czego reklama nie może.

Buduje wiarygodność wizerunku. I robi to równie efektywnie w przypadku miast, przedsiębiorstw, instytucji czy osób.

Public relations

PR. Czyli skrót, który zrewolucjonizował świat biznesu. Dotyczy firmy, marki, produktów, usług, czy pracowników. Staje się fundamentem sukcesu organizacji.

PR wewnętrzny

PR wewnętrzny zwiększa efektywność komunikacji. Usprawnia przepływ informacji. Eliminuje chaos organizacyjny. Redukuje ryzyko wystąpienia kryzysu wewnątrz firmy.

PR zewnętrzny

PR zewnętrzny pozwala kreować wizerunek Twojej organizacji. Wizerunek, nad którym możesz mieć kontrolę. Wizerunek, który pracuje na korzyść Twojej marki.

Tworzenie strategii marki dla miasta wydobywa charakterystyczne cechy tego miejsca. Tak, aby mogło zaoferować swojej grupie docelowej istotną i pociągającą obietnicę. Kto zrobi to najlepiej? Agencja PR. Kraków to jedno z miast, które mając tego świadomość, stawia na public relations

PR dla firm z Krakowa

Chociaż Twoja firma może przetrwać bez PR, jest mało prawdopodobne, że zdobędziesz uwagę, na jaką zasługuje.

Skuteczna strategia PR pomoże Ci zdobyć leady i nowych klientów.

Twoja firma zostanie przedstawiona zupełnie nowej publiczności, która inaczej nigdy by Cię nie odkryła.

Staniemy się dla Twojej firmy nie tylko dostawcą usług PR. Będziemy Twoim strategicznym partnerem na drodze do osiągnięcia sukcesu

Sprawdź ofertę konsultingową Agencji PR

Marketing B2B

Jak skutecznie trafiać do Klientów biznesowych? Czy warto budować silną markę w B2B? Jak w praktyce powinien działać skuteczny marketing B2B?

Customer lifetime value (CLV)

Czy wystarczająco uważnie podążasz za swoimi klientami? Czy wiesz jaką mają wartość dla Twojego biznesu? Zmień sposób myślenia o zdobywaniu klientów.

Marketing referencyjny

70 proc. konsumentów podejmuje decyzje pod wpływem referencji lub rekomendacji. Czy Twoi klienci polecają Twoje usługi?

HR + PR = Employer Branding

Reputacja Twojej firmy ma dziś wymierne znaczenie na rynku. Jesteś gotowy stać się lepszym pracodawcą? Strategia employer brandingowa to obowiązek.

Zarządzanie kryzysowe

Kryzys jest nieunikniony. Gdy się pojawi będziesz walczył z kryzysem czy o przetrwanie firmy?

Komunikacja wewnętrzna

Dobra komunikacja w organizacji to wymierne korzyści finansowe. Jej brak to marnowanie szans i potencjału – czy twoją firmę na to stać?

COMMPLACE nowoczesna agencja PR

25 lat doświadczeń.
Wsparcie dla 300 marek.
Ponad 1000 imprez firmowych
Autorskie rozwiązania w marketingu.

Poznaj Commplace

Nasze statystyki

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb.
Skuteczność jest kluczowa.
Sprawdź nas.

Oferta konsultingowa

Niestandardowy wachlarz usług komunikacyjnych i wsparcia sprzedaży. Nasza oferta konsultingowa jest zawsze zindywidualizowana.

Dowiedz się więcej

Oferta produktowa

Przedstawiamy tylko takie rozwiązania, które nasi klienci potrzebują i są w stanie wdrożyć. Dostarczamy konkretne, mierzalne wyniki.

Dowiedz się więcej

Bezpłatna wycena

Mamy dla Ciebie dedykowaną ofertę.

Agencja PR Kraków?

Napisz nam, jakie są Twoje cele biznesowe. Nasi eksperci wskażą możliwe rozwiązania.

Działamy znacznie szerzej

Kompleksowość to słowo klucz. Patrzymy holistycznie na Twoją organizację. Tak, aby dobrać komplementarne rozwiązania, które pozwolą osiągnąć Ci sukces.

Agencja Public Relations Kraków

Zapraszamy do świata PR-u.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ac nisl lectus. Vivamus sed enim magna. Cras porta turpis velit, vitae dictum lectus congue id.

Agencja PR Kraków

Kraków dodaje znaczeń

"Program Strategiczny Promocji Krakowa na lata 2016-2022” zakłada, że działania promocyjne miasta w tym okresie będą oparte o główną ideę promocyjną wspartą emocjami, stworzoną według koncepcji tzw. ESP, czyli emocjonalnej propozycji sprzedaży (ang. Emotional Selling Proposition).

KRK = Kultura-Rozwój-Kreatywność

Kraków stawia na marketing terytorialny. W ramach tych działań wspiera marki komercyjne - firmy i produkty lokalne oraz marki instytucji niekomercyjnych, np. instytucje kultury, stowarzyszenia i fundacje, zajmujące się rozwojem społecznym itd. Udzielając im swojego autorytetu miasto oczekuje wzajemności - zasilania marek miejsc wartościami innych marek lokalnych.

W centrum

Kraków to miasto, w którym historia łączy się z przyszłością. Stolica małopolski inteligentnie wykorzystuje nowoczesne technologie oraz innowacyjne systemy do komunikowania się z mieszkańcami i turystami. Realizuje tym samym zarządzanie zrównoważonym rozwojem miasta w duchu "smart city”.

Wśród wykorzystywanych technik komunikacji marketingowej znajdują się m.in. geolokalizacja, rzeczywistość rozszerzona czy kody QR, służące m.in. do odczytywania ukrytych adresów url i kierowania użytkownika na stronę www bądź do aplikacji mobilnej.

Praca agencja PR Kraków

Praca - agencja PR Kraków. Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom? Czy podoba Ci się myśl o pracy w środowisku, które daje Ci autonomię i elastyczność, a jednocześnie jesteś częścią kreatywnego zespołu PR i komunikacji marketingowej? Zawsze jesteśmy otwarci na nowe talenty. Dołączysz?
Zapraszamy.

Kraków to miasto, w którym zrealizowano wiele skutecznych działań z zakresu PR. Działając jako rozproszona agencja PR i korzystając z narzędzi online, Commplace skutecznie dociera do podmiotów w każdym zakątku kraju. Mając do dyspozycji zespół specjalistów z całej Polski, jesteśmy w stanie wdrażać najbardziej zoptymalizowane rozwiązania.
Public relations traktujemy szeroko, wspierając naszych klientów m.in. działaniami z zakresu marketingu, budowania strategii i brandingu. Zastanawiasz się jakie efekty dla Twojej firmy może przynieść nasza praca? Agencja PR Kraków nie oznacza, że to właśnie tutaj musi się mieścić siedziba Twojej agencji. Skutecznie zarządzamy projektami PR i marketingowymi bez względu na lokalizację firmy klienta. Docieramy wszędzie. Wierzymy, że na tym polega praca pr. Kraków i każde inne miasto dowie się o Twoich działaniach, jeśli powierzysz nam realizację swoich celów marketingowych.

Zobacz aktualne rekrutacje
Więcej

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071 b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt