Nawigacja

Commplace dla marki Demar

Aktualności
Commplace dla marki Demar

Kolejny klient dołączył do portfolio naszej agencji. Tym razem wyzwaniem, przed jakim stajemy, jest budowa content hubu a także opracowywane treści dla marki Demar. A na czym konkretnie będzie polegać nasze zadanie? O tym poniżej.

O marce Demar

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEMAR powstało w 1978 roku jako firma ze 100% udziałem kapitału polskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłemu wdrażaniu nowoczesnych technologii oraz pasji tworzenia nowych produktów, firma zdobyła uznanie wśród najbardziej wymagających klientów w Polsce a także na całym świecie. Moce produkcyjne oraz potencjał technologiczny a także organizacyjny przedsiębiorstwa, umożliwiają produkcję 2,5 miliona par butów rocznie we własnych zakładach produkcyjnych na terenie całej Polski.

Polski producent obuwia DEMAR aktywnie uczestniczy w konstruowaniu i opracowaniu nowych wzorów obuwia dla Wojska Polskiego. Aktualnie produkuje i dostarcza na potrzeby armii polskiej i służb mundurowych innych krajów kilkaset tysięcy par butów rocznie. Firma posiada w swoim asortymencie:

 • profesjonalne obuwie myśliwskie i wędkarskie,
 • specjalistyczne obuwie ochronne i robocze,
 • kalosze i śniegowce dla dzieci – KIDS Demar,
 • obuwie rekreacyjne – HOBBY Demar.

Wyzwania dla Commplace

Pierwszym zadaniem, które wykonamy dla marki Demar będzie budowa content hubu. Zostanie od dostosowany do aktualnego systemu identyfikacji wizualnej. W ramach działań przygotujemy projekt graficzny, integrację i optymalizację, a także pełną analitykę narzędzia. Docelowo content hub podzielony zostanie na kilka istotnych z punktu widzenia komunikacji marki kategorii. Kolejnym zadaniem dla Commplace będzie opracowanie treści life stylowych. W działanie zaangażowani zostaną zarówno copywriterzy, jak również zespół ds. SEO.

Dlaczego warto wdrożyć content hub?

To bardzo ważne pytanie. Co więcej – warto odpowiedzieć sobie na nie już na samym początku. Poniżej przedstawiamy 5 głównych zalet posiadania własnego content hub na stronie internetowej.

1. Zaufane treści.

Content hub prezentuje w 100% treści dotyczące Twojej marki. To Ty, a także Twój produkt lub usługa jesteście gwiazdami. To na was skierowane jest światło reflektorów. Stwarza to możliwość przygotowywania pełnej a także rzetelnej informacji, która zainteresuje klientów.

2. Ruch organiczny.

Treści pasujące do tego, czego szukają Twoi klienci, pomogą Ci zająć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania a także zwiększyć ruch.

3. Zaangażowanie.

Zabawne, edukacyjne treści sprawią, że klienci będą wracać. Co więcej – że będą udostępniać je w swoich kanałach komunikacji. Przed przygotowaniem planu komunikacyjnego należy jednak skonsultować temat z analitykiem SEO, aby zweryfikować, czego tak naprawdę potrzebują konsumenci.

4. Kontrola.

W przeciwieństwie do mediów zewnętrznych content hub pozwala przejąć pełną kontrolę nad kierunkiem komunikacji.

5. Analityka

Z łatwością dowiesz się, co jest popularne, a co nie. W efekcie udoskonalisz przygotowane treści, zyskując nowych klientów.

Zakres współpracy

Do pracy z klientem powołaliśmy dedykowany zespół złożony z ekspertów wewnętrznych – działu graficznego, programowania oraz SEO a także copywritingu.

Wśród zadań znajdują się:

 • Przygotowanie projektu graficznego content hub
 • Integracja content hub z dotychczasową stroną WWW
 • Optymalizacja prędkości
 • Analityka (w tym podpięcie do Google Analytics)
 • Utworzenie kategorii tematycznych
 • Stworzenie unikatowych treści w oparciu o dobre praktyki SEO
 • Weryfikacja treści przez analityka

W efekcie uzyskamy narzędzie, które pozwoli nie tylko zwiększyć ruch na stronie, ale przede wszystkim wpłynie na wzrost zainteresowania ofertą marki, a finalnie na sprzedaż. W Commplace mamy bowiem świadomość, że każde działanie marketingowe powinno pociągać za sobą efekt w postaci wzrostu kluczowych wskaźników.

Commplace dla marki Demar

Produkty i narzędzia rekomendowane przez Commplace

Wśród narzędzi oraz produktów, które wykorzystamy do realizacji celów znajdą się:

Niech Twoja strona zacznie sprzedawać.

Sprawdź, jak możemy Ci w tym pomóc.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt