Nawigacja

Nowy klient w portfolio Commplace – marka Inergis

Aktualności

Grono klientów agencji poszerzyła marka Inergis. Nasz zespół na pierwszym etapie współpracy odpowiedzialny jest za przygotowanie strategii marketingowej dla klienta.

Firma INERGIS S.A. działa w branży budowlano-instalacyjnej, a założona została w 1988 roku. Od początku swojego istnienia INERGIS zajmuje się obiektowymi instalacjami energetycznymi. Oprócz tradycyjnych technologii jakimi są kotłownie gazowe, firma specjalizuje się w Odnawialnych Źródłach Energii (OZE), w tym: instalacjach fotowoltaicznych, pompach ciepła, Kogeneracji i Trigeneracji w oparciu o układy skojarzone, wykorzystujące agregaty absorpcyjne i adsorpcyjne.


– Nasza firma istnieje na rynku od ponad 30 lat. Posiadamy bogate doświadczenie i szeroką wiedzę. Dlatego nadszedł czas, w którym chcemy przyjrzeć się naszym działaniom marketingowym, aby wzmocnić przekaz, który wysyłamy światu, w tym oczywiście potencjalnym klientom. Wierzymy, że agencja Commplace, jako rzetelny partner biznesowy wesprze nas w budowaniu i rozwijaniu marki Inergis. Marki, z której jesteśmy dumni. – Adrian Wachelka, Członek Zarządu, przedstawiciel Inergis. 

Cieszymy się, że marka Inergis jest kolejną firmą w naszym portfolio, która reprezentuje branżę OZE. Branża ta jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się  na świecie. Praca z tego rodzaju klientem daje nam możliwość pomocy w rozwoju zrównoważonej i ekologicznej przyszłości, co jest dla nas ważne i daje satysfakcję z wykonywanej pracy. Pomagając w promocji OZE, możemy przyczynić się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych i ochrony środowiska naturalnego.

Twoja firma także potrzebuje wsparcia w zakresie PR lub marketingu?

Sprawdź, w jak wielu obszarach możemy Ci pomóc!

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt