Nawigacja

Agencja PR Commplace ogłasza współpracę z Aura Development

Aktualności

Commplace nie zwalnia tempa i w ostatnim kwartale 2021 roku podpisuje umowę z Aura Development Sp. z o.o.  W ramach kontraktu, agencja PR będzie prowadziła projekty w zakresie public relations, social media a także przygotuje identyfikację wizualną materiałów promocyjnych nowej inwestycji w Łodzi.  

Aura Development to kolejna marka deweloperska w portfolio agencji Commplace. W ostatnich miesiącach agencja PR intensyfikuje swoje działania i z sukcesem prowadzi rozmowy z nowymi klientami.

Rok 2021 dla wielu agencji PR był bardzo wymagający. Zmiany na rynku walutowym, niepewna sytuacja polityczno-gospodarcza czy skutki pandemii, wstrzymały budżety wielu firm. W Commplace potrafimy odnaleźć się w dynamicznym środowisku klienta i konstruujemy oferty na miarę potrzeb oraz budżetu. Dlatego w każdym miesiącu możemy pochwalić się nowymi projektami i współpracami.” – komentuje Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający Commplace.

W ramach umowy z Aura Development, agencja prowadzi działania doradcze oraz realizuje aktywności w zakresie komunikacji zewnętrznej. Zgodnie z przyjętymi wytycznymi, agencja Commplace ma zwiększyć widoczność marki, a także budować pozycję lidera sprzedaży w kontekście inwestycji premium na terenie Łodzi. 

W Commplace mamy szeroki wachlarz opcji. Dla Aura Development nasz zespół specjalistów kompleksowo zajmie się komunikacją oraz zadba o przygotowanie materiałów graficznych pod nową inwestycję. Jesteśmy otwarci też na poszerzenie współpracy o obszar rozwoju sprzedaży inwestycji” – podsumowuje Bartosz Zieliński.

Za prowadzenie projektu będzie odpowiedzialny dedykowany zespół projektowy.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt