Usługi

Strategia komunikacji Public relations Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Agencja eventowa Szklarska Poręba

Jesteśmy firmą eventową, która zajmuje się organizację innowacyjnych wydarzeń dla pracowników, firm i osób indywidualnych w całej Polsce.

Posiadamy własne centrum szkoleniowe i eventowe. Specjalizujemy się w organizacji imprez dostosowanych do profilu przedsiębiorstwa. Jak działa agencja eventowa Szklarska Poręba? Tego nie wiemy :) Commplace oferuje kompleksowe wsparcie - od pomysłu, aż do jego wykonania. Dysponujemy własnym zespołem kucharzy, a w menu naszego obiektu znajdziesz bogaty wybór potraw, tworzonych w myśl idei slow food.

Wybrane usługi:

Eventy

zorganizuj z nami niezapomniany event!

Integracja

nie odkładaj jej na "lepsze czasy"!

Scenariusze

baw się tak, jak lubisz!

Analiza potrzeb

spełnimy Twoje oczekiwania!
„Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana” – Albert Einstein

Agencja eventowa Szklarska Poręba? My zorganizujemy imprezę, dzięki której Twoi pracownicy na nowo pokochają to, co robią.

Organizujemy imprezy na najwyższym poziomie. Tworzymy innowacyjne i nowoczesne eventy. Poznajemy potrzeby firmy i… działamy.
Pełna organizacja imprezy jest po naszej stronie!

Organizacja eventów

Agencja eventowa Szklarska Poręba nie spełnia Twoich oczekiwań? My zajmujemy się kompleksową organizacją eventów szytych na miarę potrzeb współczesnego klienta. Za nami ponad 1000 imprez dla firm z całej Polski. Naszą specjalnością jest organizacja wydarzenia od zdiagnozowania potrzeb klienta, poprzez zaprezentowanie odpowiednich rozwiązań, aż do ich realizacji. Nasze imprezy zapadają w pamięć na lata!

Własne zaplecze

Nasza firma eventowa posiada własne zaplecze. Dwór Korona Karkonoszy to nietuzinkowy obiekt, zlokalizowany tuż obok Karpacza z kompleksowym i nowoczesnym wyposażeniem. Każdy pokój urządzony jest w eklektycznym stylu. Oferujemy szeroki wybór potraw, możliwość przenocowania nawet 100 osób, a także własną markę piwa rzemieślniczego, kawy i przetworów. Już wiesz, dlaczego warto z nami współpracować?

Imprezy szyte na miarę potrzeb

Mając na uwadze dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość – nasze eventy organizowane są zgodnie z briefem. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia klientów. Marzysz o wyprawie terenowej w góry? A może chcesz zobaczyć Karpacz z lotu ptaka? Myślisz o evencie ze znanymi postaciami w tle? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Imprezy szyte na miarę potrzeb

Agencja eventowa: Szklarska Poręba, poznajcie eksperta od imprez firmowych

Agencja eventowa Szklarska Poręba? W zakresie naszych działań leży pełna diagnostyka potrzeb naszych klientów. Wyznaczamy kierunki działania i wspólnie dążymy do osiągnięcia odpowiedniego celu.

Naszym zadaniem jest integracja pracowników za pomocą odpowiednio dobranych narzędzi. Jesteśmy także ekspertami w organizacji szytych na miarę potrzeb imprez firmowych. Zwiększymy zaangażowanie Twoich pracowników.

Firma eventowa – postaw na profesjonalne rozwiązanie

Firma eventowa umożliwi Ci organizację imprezy integracyjnej na najwyższym poziomie. To Ty wyznaczasz cel i kierunki działania. Naszym zadaniem jest osiągnięcie odpowiedniego rezultatu.

Posiadamy własne zaplecze noclegowe i gastronomiczne, dzięki czemu oferujemy pełną obsługę wydarzenia. Współpracujemy z firmami oraz instytucjami z całej Polski. Dzięki temu organizujemy niezapomniane atrakcje.

Organizacja imprez Szklarska Poręba – jesteśmy tym, czego szukasz

Marzysz o organizacji eventu, ale nie masz czasu? Wiesz, że imprez pochłonie wiele energii? Od tego jesteśmy my! Firma eventowa zidentyfikuje potrzeby, dobierze odpowiednie narzędzia i sprawi, że wydarzenie będzie miało wyjątkowy charakter.

Współpracują z nami doświadczeni realizatorzy, a także pasjonaci – kochający swoją pracę. Naszą domeną są kreatywne scenariusze. Z nami wygenerujesz wspomnienia na długie lata!

Tworzenie imprez z charakterem pomaga w team bulidingu.
To świetny sposób na integrację pracowników, a także przywiązanie ich do Twojej firmy.

Co oferuje Agencja eventowa Szklarska Poręba?
Mówimy za siebie - my planujemy, Ty cieszysz się udanym eventem.

Agencja eventowa Szklarska Poręba

Idealnie zorganizowany event może ugruntować pozycję Twojej marki na rynku, a także zbudować pozytywną opinię wokół Twojej firmy wśród potencjalnych pracowników.

Firma eventowa pomoże Ci wyznaczyć cele imprezy i zorganizować ją w taki sposób, że stanie się ona niezapomnianym wydarzeniem. Zaufaj nam.
Ty masz do wykonania tylko jedno zadanie - dobrze się bawić!

Agencja eventowa Szklarska Poręba? Sprawdź nas!

Eventy kulinarne, akademie i szkoły gotowania

Ponad 30 rodzajów imprez scenariuszowych – bale, bankiety, turnieje

Imprezy szyte na miarę – dedykowany opiekun, Koordynator,

Postaw na współpracę z dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie organizowania imprez. I baw się dobrze.

Agencja eventowa Szklarska Poręba?

Ponad 1000 imprez, współpraca z największymi firmami i autorskie rozwiązania w zakresie organizacji imprez – skorzystaj z naszych usług.
Poznaj naszą agencję eventową!

Poznaj Commplace

Nasze statystyki

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb.
Skuteczność jest kluczowa.
Sprawdź nas.

Oferta konsultingowa

Niestandardowy wachlarz usług komunikacyjnych i wsparcia sprzedaży. Nasza oferta konsultingowa jest zawsze zindywidualizowana.

Dowiedz się więcej

Oferta produktowa

Przedstawiamy tylko takie rozwiązania, które nasi klienci potrzebują i są w stanie wdrożyć. Dostarczamy konkretne, mierzalne wyniki.

Dowiedz się więcej

Bezpłatna wycena

Mamy dla Ciebie dedykowaną ofertę.

Agencja eventowa Szklarska Poręba?

My organizujemy imprezy szyte na miarę. Nasza siła to: pasja, miłość do rozrywki i słuchanie potrzeb klientów!

Oferujemy przeprowadzenie konsultacji wstępnych przed organizacją eventu. Nasi specjaliści to jednocześnie pasjonaci, którzy wiedzą, jak spełniać oczekiwania klientów.

Agencja eventowa Szklarska Poręba

Organizację eventów mamy we krwi!

Organizację eventów mamy w naszym DNA. Posiadamy pełne zaplecze noclegowe, gastronomiczne oraz know -how. Wiemy, co jest na topie i dlaczego warto integrować pracowników. Znamy zasady panujące w korporacjach i mniejszych firmach – a dzięki temu potrafimy przygotować eventy maksymalnie dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Karpacz i okolice w zasięgu ręki

Agencja eventowa Szklarska Poręba? My zajmujemy się organizacją imprez dla klientów w całej Polsce. Posiadamy atrakcyjne Centrum Eventowe pod Karpaczem, które urzeka nie tylko swoim wyglądem. Jego funkcjonalność sprawia, iż organizujemy imprezy nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Poznaj Karkonosze i odkryj ich tajemnice

Tajemnicze Karkonosze przyciągają tysiące turystów z całej Polski. Agencja eventowa: Szklarska Poręba potrzebujecie odmiany? Pomagamy podczas imprez integracyjnych odkrywać m.in. zakątki Karkonoszy. Wśród głównych atrakcji można wymienić lot nad górami, wycieczki piesze i rowerowe, a także survivalowe treningi pod okiem specjalistów.

Jak pracujemy

Firma eventowa – jaką możesz mieć pewność, że to ta właściwa? Coraz wyższe wymagania współczesnych pracowników sprawiają, że przedsiębiorstwa prześcigają się w pomysłach na oryginalne imprezy. Tym samym poszukują alternatyw dla standardowych spotkań w salach konferencyjnych czy komercyjnych restauracjach. Rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z profesjonalną agencją. Firma eventowa pomoże w organizacji nietuzinkowych eventów na terenie Szklarskiej Poręby, a także całej Polski. Aby agencja była profesjonalna powinna posiadać odpowiednią stronę internetową, gdzie znajdziesz wszystkie usługi, jakie oferuje, a także wszelkie niezbędne informacje. Czy agencja eventowa Szklarska Poręba zagwarantuje Ci organizację imprez na najwyższym poziomie? My dołożymy wszelkich starań! W czym może pomóc Ci nasza firma eventowa? Czy agencja eventowa Szklarska Poręba posiada odpowiednie doświadczenie? W ciągu naszego funkcjonowania zorganizowaliśmy ponad 1000 imprez, posiadamy własny obiekt koło Karpacza. W naszym menu proponujemy wiele różnorodnych potraw. Specjalizujemy się w team buildingu – przygotujemy dla Ciebie scenariusz szyty na miarę Twoich potrzeb. Agencja eventowa Szklarska Poręba? My pomoże w profesjonalnej organizacji eventów na terenie całego kraju Czy agencja eventowa Szklarska Poręba pomoże Ci w organizacji profesjonalnych eventów dla pracowników Twojej firmy? Organizacja imprez firmowych Szklarska Poręba czy Wrocław - wszędzie jesteśmy skuteczni. Jako firma eventowa jesteśmy odpowiedzialni za kompleksowe zorganizowanie wydarzenia. Zaufały nam przedsiębiorstwa z całej Polski. Naszą domeną jest: da się! Proponujemy warsztaty kulinarne ze znanymi kucharzami, wycieczki survivalowe, a także przejażdżki po górzystych terenach. Marzysz o locie widokowym? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Dbamy także o podniebienia naszych gości. Naszą specjalnością jest kuchnia SLOW FOOD. W menu znajdziesz szereg potraw, które są spersonalizowane i dostosowane do potrzeb naszych klientów. Jak sprawdzić naszą skuteczność? Mamy ponad 4500 pisemnych referencji, a także 5500 publikacji w mediach! Organizacja imprez Szklarska Poręba, Wrocław, Warszawa - eventy to po prostu nasza specjalność. Organizacja imprez integracyjnych Szklarska Poręba Jak działa agencja eventowa Szklarska Poręba? My organizujemy imprezy zarówno dla dużych korporacji, jak i mniejszych firm. Istotnym punktem są szyte na miarę oczekiwań scenariusze. Firma eventowa zapewnia nie tylko gotowy schemat działania, ale także odpowiednie narzędzia. Przykładowe scenariusze, jakie posiadamy to: Jak działa agencja eventowa Szklarska Poręba? My zapewniamy ponad 50 scenariuszy imprez, które są dostosowane do potrzeb poszczególnych grup. Jak ocenić skuteczność agencji eventowej? Nasza firma eventowa organizuje imprezy na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem są opinie zadowolonych klientów. W ciągu naszego funkcjonowania na rynku zorganizowaliśmy eventy dla firm z całej Polski. Siła rekomendacji jest tak duża, że organizacja imprez Szklarska Poręba to także  nasza specjalizacja. Najlepszym dowodem na skuteczność podejmowanych działań są firmy, z którymi współpracujemy każdego roku. Agencja eventowa Szklarska Poręba – sprawdź, czy masz do czynienia z profesjonalistami Po czym poznać rzetelną agencję eventową? Przede wszystkim po liczbie zadowolonych klientów. Organizacja imprez Szklarska Poręba nie ma przed nami tajemnic. Naszą domeną jest profesjonalne podejście do potrzeb klientów. Na początku identyfikujemy potrzeby firmy, dokonujemy brainstormingu – to on pozwala nam na wymyślanie innowacyjnych scenariuszy. W naszych szeregach znajdują się doświadczeni realizatorzy, a także zaangażowani ludzie z pasją. Zapewniamy także opiekę podczas eventu, aby klient czuł od naszej agencji maksymalne zaangażowanie. Organizacja imprez firmowych Szklarska Poręba – bądź innowacyjny Czy agencja eventowa Szklarska Poręba pomoże Ci w organizacji eventu na miarę XXI wieku? My nie tylko podążamy za trendami – my je kreujemy! W związku z tym znajdziesz u nas imprezy szyte na miarę. Warsztaty kulinarne? Ok! Przelot samolotem nad górzystymi terenami? Nie ma sprawy! Warsztaty eco z makijażystką? To także nie jest dla nas problem. Naszą pasją są kulinaria. Proponujemy klientom degustację regionalnych dań, a także skorzystanie z bogatej oferty kuchni slow – która jest niezwykle modna i popularna. Ponadto posiadamy własne piwo – wyroby rzemieślnicze cieszą się ogromną popularnością wśród osób z całej Polski. Wygrywamy także świetną ofertą kulinarną – rekomendowane przez nas lokale korzystają jedynie z naturalnych i sprawdzonych składników. Agencja eventowa Szklarska Poręba? Sprawdź nas Organizacja imprez integracyjnych Szklarska Poręba wymaga odpowiedniego doświadczenia. Istotne jest także indywidualne podejście do tego typu imprez i danej grupy pracowników. Działamy z miłości do eventów. Jesteśmy profesjonalistami, ale także pasjonatami. To wszystko sprawia, że organizowane przez nas imprezy są wyjątkowe. Lata praktyki, a także podążanie za trendami sprawiają, że jesteśmy specjalistami w organizacji imprez z najwyższej półki!

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt