Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Case study

Jak działania Commplace pozwoliły
dotrzeć do 17 529 370 odbiorców

w ciągu 30 dni?

Klient Inergis

OBSZARY DZIAŁANIA

  • PR
  • Media Relations
  • Copywriting
INERGIS S.A. to tysiące zrealizowanych inwestycji, w tym blisko 10 000 instalacji OZE. Od 35 lat firma wspiera przedsiębiorstwa w modernizacji energetycznej, promując nowatorskie, energooszczędne rozwiązania z zakresu OZE (fotowoltaika i pompy ciepła) oraz kogeneracji i trigeneracji.

Wiele lat doświadczeń w projektowaniu, przeprowadzaniu audytów, doradztwie, wykonawstwie i serwisie sprawiło, że oferta INERGIS S.A. jest dostosowana do potrzeb klientów komercyjnych, w tym przedsiębiorstw chcących zaoszczędzić na energii, ulokować wolne środki w rozwiązaniach OZE, czy zgodnie ze swoimi wartościami – dołączyć do transformacji w kierunku zrównoważonego rozwoju.

Firma współpracuje na zasadach win-win: uczciwie i zgodnie z dobrymi praktykami traktując swoich klientów oraz partnerów biznesowych. Szacunek i kompleksowa wiedza to podstawy działań przedsiębiorstwa.

Wyzwania

  1. Dotarcie do TOP-owych mediów ogólnopolskich i branżowych
  2. Widoczność marki wśród odbiorców
  3. Budowanie pozycji ekspertów marki poprzez lokowanie wypowiedzi w mediach

Nasze działania

Rezultat

W ciągu niecałych 30 dni komunikaty medialne na temat marki Inergis dotarły do ponad 17,5 mln odbiorców. Wypowiedzi przedstawicieli marki pojawiły się w takich tytułach jak Gazeta Wyborcza, Gazeta Współczesna, czy Dom z Ogrodem. Agencja zadbała o publikacje zarówno w druku, jak i online. W efekcie pozyskano dla marki powierzchnię reklamową równą ekwiwalentowi 1 325 026 zł.
  • Zasięg 17 529 370
  • Liczba publikacji 576
  • AVE 1 325 026 zł

Wykorzystane produkty

PR

Wykorzystujemy media, aby mówić o marce klienta i zdobywać uwagę odbiorców
Dowiedz się więcej

Strategia komunikacji

Dostarczyamy spersonalizowane rozwiązania, które napędzają wzrost i budują trwałe relacje.
Dowiedz się więcej
Osiągnięcie zasięgu ponad 17,5 miliona odbiorców w niecałe 30 dni to imponujący wynik, który świadczy o profesjonalizmie oraz umiejętnościach naszego zespołu. Dzięki starannie przemyślanym strategiom, agencja skutecznie dotarła do topowych mediów ogólnopolskich i branżowych, zapewniając widoczność marki wśród szerokiego grona odbiorców.

Szczególnie godne uwagi jest umiejętne lokowanie wypowiedzi przedstawicieli marki INERGIS S.A. w prestiżowych tytułach, takich jak Gazeta Wyborcza, Gazeta Współczesna czy Dom z Ogrodem. To dowód na wysoki poziom profesjonalizmu oraz zdolności redakcyjnych agencji. Dodatkowo, agencja skutecznie wykorzystała różnorodne narzędzia, takie jak newsletter prasowy oraz telemarketing prasowy, co przyczyniło się do osiągnięcia imponującej liczby publikacji (576).
Opiekun biznesowy klienta

Bartosz Zieliński

Porozmawiajmy

Dzielimy się wiedzą, inspirujemy, doradzamy

Obserwuj nas na LinkedIn
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt