Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

agencja public relations Berlin

Agencja public relations Berlin. Jesteśmy agencją public relations - ekspertami ds. PR, budowania marek, ekspansji rynkowej, wsparcia sprzedaży, pozycjonowania stron, kampanii ADS i strategii komunikacji.
Posiadamy własny zespół analityków - specjalizujących się w obsłudze marketingowej firm. Dodatkowym naszym atutem jest organizowanie dla klientów z Niemiec wielu imprez w naszym Centrum Eventowym koło Karpacza.

Jesteśmy jedyną agencją public relations z własnym centrum szkoleniowym i eventowym z zapleczem hotelowym. Posiadamy własny zespół kucharzy i specjalistów z obszaru food marketing.

Wybrane usługi:

SEO - rynek niemiecki

Buduj silną markę - Niemcy

Strategia komunikacji - Niemcy

Trafiaj do właściwych odbiorców w Berlinie

Google Ads Berlin

Zdobądź wysoką pozycję w Google - Berlin

Public relations dla Niemiec

Prowadź skuteczne działania PR w Berlinie
Strategia ekspansji na rynek niemiecki (w tym do Berlina) - możesz tracić lub zyskiwać wzrost dochodów w oparciu o swój pozytywne wizerunek marki, produktów, czy usług.

Public relations robi coś, czego reklama nie może. Warto wykorzystać efekt synergii: PR - SEO - ADS na rynkach zagranicznych.

Buduje wiarygodność wizerunku. I robi to równie efektywnie w przypadku miast, przedsiębiorstw, instytucji czy osób.

EKSPANSJA - strategia komunikacji - analiza

Pierwszy etap ekspansji zagranicznej, to analiza porównawcza rynku, konkurencji, produktów i usług. Analiza działań konkurentów na rynkach na rynkach zagranicznych, ich strategii produktowej, sprzedaży, czy marketingowej. Istotna jest również analiza specyfiki danego rynku, przepisów, profili demograficznych klientów, czy różnic kulturowych. Ten etap strategii komunikacji przez wielu specjalistów uważany jest za najważniejszy.

EKSPANSJA - strategia komunikacji - narzędzia

W pierwszym etapie ekspansji ważnym jest opracowanie i wdrożenie narzędzi z obszarów: marketingu online, e-PR i całego obszaru trade marketingu. Najskuteczniejsze rozwiązania, to m.in. grupa narzędzi SEO i ADS oraz pochodnych. Ten etap strategii ekspansji firmy na rynkach zagranicznych zakłada wdrożenie takich rozwiązań, by zarządzać eksportem, bez ponoszenia ogromnych kosztów związanych z inwestycją lokalną (biura, magazyny itp.).

EKSPANSJA - strategia komunikacji - automatyzacja i parametryzacja

Jednym z największych wyzwań jest parametryzacja wskaźników w obszarze ekspansji zagranicznej, a szczególnie marketingu. Wszystkie nasze rozwiązania oparte są o szereg wskaźników dopasowanych do charakteru ekspansji zagranicznej.
Posiadamy własne rozwiązania analityczne w obszarze marketingu i wsparcia sprzedaży.

Tworzenie strategii marki dla Twojej firmy w Belinie (i dla Niemiec) wydobywa charakterystyczne cechy Twoich produktów i usług, dopasowanych do specyfiki mieszkańców i regionu Berlina. Tak, aby mogło zaoferować Twojej grupie docelowej istotną i pociągającą obietnicę. Kto zrobi to najlepiej? Agencja public relations Berlin - postaw na skuteczność public relations.

PR, ADS i SEO dla firm z Berlina

Myśląc o ekspansji zagranicznej, Twoja firma może przetrwać bez PR (public relations), jest jednak mało prawdopodobne, że zdobędziesz uwagę klientów, na jaką zasługuje.

Skuteczna kampania sprzedaży Twoich produktów i usług w Niemczech pomożemy Ci zdobyć leady i nowych klientów w Berlinie.

Skuteczna strategia PR (public relations) w Niemczech pomożemy Ci zdobyć rozpoznawalność Twoich produktów, usług i marki w Berlinie.

Twoja firma zostanie przedstawiona zupełnie nowej publiczności, która inaczej nigdy by Cię nie odkryła.

Staniemy się dla Twojej firmy nie tylko dostawcą usług public relations. Będziemy Twoim strategicznym partnerem na drodze do osiągnięcia sukcesu

Sprawdź ofertę dla Berlina i Niemiecagencja public relations Berlin

Marketing B2B

Jak skutecznie trafiać do Klientów biznesowych? Czy warto budować silną markę w B2B? Jak w praktyce powinien działać skuteczny marketing B2B?

Customer lifetime value (CLV)

Czy wystarczająco uważnie podążasz za swoimi klientami? Czy wiesz jaką mają wartość dla Twojego biznesu? Zmień sposób myślenia o zdobywaniu klientów.

Marketing referencyjny

70 proc. konsumentów podejmuje decyzje pod wpływem referencji lub rekomendacji. Czy Twoi klienci polecają Twoje usługi?

HR + PR = Employer Branding

Reputacja Twojej firmy ma dziś wymierne znaczenie na rynku. Jesteś gotowy stać się lepszym pracodawcą? Strategia employer brandingowa to obowiązek.

Komunikacja wewnętrzna

Dobra komunikacja w organizacji to wymierne korzyści finansowe. Jej brak to marnowanie szans i potencjału – czy twoją firmę na to stać?

Zarządzanie kryzysowe

Kryzys jest nieunikniony. Gdy się pojawi będziesz walczył z kryzysem czy o przetrwanie firmy?
Skuteczna agencja PR

COMMPLACE nowoczesna agencja public relations

25 lat doświadczeń.
Wsparcie dla 300 marek.
Ponad 1000 imprez
Autorskie rozwiązania w marketingu.

Poznaj Commplace

Nasze statystyki

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb.
Skuteczność jest kluczowa.
Sprawdź nas.

Oferta konsultingowa

Niestandardowy wachlarz usług komunikacyjnych i wsparcia sprzedaży. Nasza oferta konsultingowa jest zawsze zindywidualizowana.

Dowiedz się więcej

Oferta produktowa

Przedstawiamy tylko takie rozwiązania, które nasi klienci potrzebują i są w stanie wdrożyć. Dostarczamy konkretne, mierzalne wyniki.

Dowiedz się więcej

Bezpłatna wycena

Mamy dla Ciebie dedykowaną ofertę.

agencja public relations Berlin

Napisz nam, jakie są Twoje cele biznesowe w Niemczech. Eksperci Commplace wskażą możliwe rozwiązania, które zmaksymalizują oczekiwane efekty. Posiadamy skuteczne rozwiązania.

Działamy znacznie szerzej

Badamy profile demograficzne Twoich klientów, określamy czego szukają Twoi potencjalni klienci, jakie są pożądane cechy produktów na danym rynku zagranicznym. Tak, aby dobrać komplementarne rozwiązania, które pozwolą osiągnąć Ci sukces. Sprawdź, jakie propozycje przygotujemy dla Ciebie.

agencja public relations Berlin

W codziennych działaniach wykorzystujemy naszą bogatą wiedzę biznesową. Korzystamy z najnowszych i najbardziej skutecznych narzędzi cyfrowych. Wszystko po to, aby zidentyfikować strategiczne możliwości rozwoju firmy klienta pod każdym kątem. Bez względu na to, gdzie jest jej lokalizacja.

Siedziba firmy to tylko adres. agencja public relations Berlin - lokalizacja nie ma znaczenia. Postaw na współpracę z doświadczonymi ekspertami. Nie ograniczaj swoich możliwości. Sprawdź skuteczne rozwiązania agencji PR Commplace. Sprecyzujemy jakich działań potrzebuje Twoja firma. Oszacujemy czas ich trwania. Określimy efekty.

agencja public relations Berlin

Mur Berliński

Mur Berliński uważany jest za jeden z najważniejszych symbol podziału Niemiec i zimnej wojny. Mur Berliński to także tragedia - symbol - podczas prób sforsowania muru zginęło od 136 do 239 osób. Obecnie Mur Berliński jest jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych w mieście.

Berlińska Wieża Telewizyjna

Berlińska Wieża Telewizyjna ma aż 386 m. i co ciekawe, jest obecnie najwyższym budynkiem w Niemczech. Berlińska Wieża Telewizyjna to jeden z 10 najpopularniejszych zabytków w Niemczech (ponad 1 milion turystów rokrocznie odwiedza wieżę).

Brama Brandenburska

03.10.1990 r. Brama Brandenburska została symbolem Pokoju i Wolności - w rocznicę zjednoczenia Niemiec. Brama Brandenburska obecnie jest obowiązkowym punktem na mapie turystycznej Berlina, głównie dzięki swojej oryginalnej formie. Brama Brandenburska została zbudowana w latach: 1788 - 1791. Co ciekawe, zabytek znajduje się na niemieckich rewersach monet 10, 20 i 50 eurocentów - symbolizuje zjednoczenie państwa niemieckiego.

Katedra w Berlinie

Katedra w Berlinie (Berliner Dom). Katedra została zbudowana w latach 1894-1905. Jest jedną z największych w świątyni w Berlinie (pomieści 1500 osób). Obecnie jest jedną z ważnych atrakcji turystycznych w Berlinie.

Zobacz nasze lokalizacje:
Agencja PR Wrocław;
Agencja PR Kraków;
Agencja PR Katowice;
Agencja PR Poznań;
Agencja PR Warszawa;
Agencja PR Lublin;
Agencja PR Łódź ;
Agencja PR Szczecin;
Agencja PR Opole;
Agencja PR Bielsko Biała;
Agencja PR Białystok;
Agencja PR Gdynia;
Agencja PR Sosnowiec;
Agencja PR Jelenia Góra;
Agencja PR Elbląg;
Agencja PR;

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt