Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Organizacja imprez firmowych
Wałbrzych

Ponad 1000 imprez

· własny obiekt k. Karpacza
· konfigurator imprez
· 300 potraw do wyboru
· specjalizacja: team building
· własna marka piwa kraftowego
· własna marka kawy premium
· imprezy w Polsce i za granicą

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych - to może stanowić ogromne wyzwanie. Ale nie dla doświadczonej agencji eventowej. Ta wie, w jaki sposób robić to kreatywnie i osiągać zakładane cele.

Postaw na współpracę z doświadczonymi specjalistami, którzy pomogą Ci zaplanować budżet, wybrać odpowiednie miejsce na imprezę, przygotować zaproszenia, zapewnić atrakcje, a także przedstawi scenariusze szyte na miarę potrzeb.

Przedstaw nam swoje KPI. Bazujemy na naszych doświadczeniach. Cieszy nas, gdy cele są mierzalne. Organizacja imprez firmowych - Wałbrzych czy każde inne miasto - to nasza specjalność.

Wybrane usługi:

Eventy

zorganizuj z nami niezapomnianą imprezę firmową!

Budżetowanie imprezy

rzetelnie oszacujemy koszty

Scenariusze

szyte na miarę potrzeb

Ciekawe miejsca?

Znamy najlepsze!
Twój event w najlepszych rękach

Kompleksowa organizacja imprez firmowych Wałbrzych

Zlecenie planowania wydarzeń agencji eventowej pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i kłopotów. Pozwoli Ci także skupić się na priorytetach biznesowych.

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych

Organizacja eventów firmowych wymaga podejścia 360 stopni. Aby profesjonalnie wykonać zadanie należy rozpocząć od obszernego badania potrzeb. Sprawdzamy, o jakiej imprezie marzą Twoi pracownicy, a następnie dobieramy odpowiednie narzędzia do realizowania wyznaczonych celów.

Eventy szyte na miarę potrzeb

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych? To specjalność agencji eventowych. Od pomysłu poprzez odpowiednią realizację. Zadaniem agencji eventowej jest dostosowanie wydarzenia do oczekiwań pracowników, a także do wymagań pracodawcy. Piknik, konferencja czy bankiet to tylko niektóre możliwe opcje.

Wsparcie na każdym etapie

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych - ta wizja Cię przeraża? Martwisz się ogromem wyzwań? Wyspecjalizowana agencja eventowa pomoże Ci sprostać zadaniu. Od zweryfikowania potrzeb pracowników, poprzez wybór odpowiedniego miejsca na spotkanie, aż po obecność podczas imprezy i dbanie o to, aby event odbył się na najwyższym poziomie.

Wsparcie na każdym etapie

Zawsze na czas

Korzystając z usług profesjonalnej agencji eventowej możesz mieć pewność, że otrzymasz pomoc zawsze na czas. Agencja eventowa wybierze dla Ciebie kilka propozycji miejsc, menu, a także dodatkowych atrakcji.

Zyskaj spokój, że Twoje wydarzenie jest zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach z dużym wyprzedzeniem!

Profesjonalnie

Czym charakteryzuje się dobra agencja eventowa? Ta organizuje imprezy w sposób profesjonalny. Zaczyna od weryfikacji potrzeb uczestników. Kolejnym krokiem jest wyznaczenie KPI, a także ustalenia formy spotkania.

Istotnym czynnikiem są także scenariusze szyte na miarę potrzeb. Organizacja imprez firmowych Wałbrzych to ogromne wyzwanie. Potrafimy mu sprostać.

Bezproblemowo

Nie masz czasu na organizowanie eventów? Martwisz się ogromem problemów związanych z takim eventem? Organizacja imprez firmowych Wałbrzych przebiega znaczenie szybciej, gdy masz pod ręką profesjonalistów.

Zaufaj osobom, które od lat wiedzą, co robią. I robią to bardzo dobrze.

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych – rób to tylko ze sprawdzonymi partnerami.
Im większa oferta – tym lepiej. Dobra agencja eventowa ma w swoim portfolio organizację naprawdę epickich imprez.

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych to specjalność doświadczonej agencji eventowej. W swoim portfolio posiadamy ponad 1000 zrealizowanych wydarzeń, a także blisko 180 zagranicznych wyjazdów. Od 1996 roku pomagamy firmom tworzyć eventy na miarę potrzeb współczesnych pracowników.

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych

Organizacja eventów w wyjątkowym miejscu, niedostępnym dla każdego

Eventy są najczystszą formą autentycznego zaangażowania w markę. Nie interesują Cię szablonowe rozwiązania? Dobrze trafiłeś.

Jesteśmy na miejscu, nieustannie czuwamy i sprawdzamy każdy detal

Sam się przekonaj, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Imprezy szyte na miarę – dedykowany opiekun, Koordynator,

Postaw na współpracę z dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie organizowania imprez. I baw się dobrze.

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych

Dlaczego warto rozważyć outsourcing? Jest całkiem możliwe, że Twoja firma po prostu nie posiada niezbędnej wewnętrznej wiedzy i kreatywności, aby stworzyć wydarzenie o wymaganej jakości i renomie.
Agencja eventowa ma obie te cechy. Ponadto outsourcing w przypadku organizacji imprez firmowych oznacza, że ​​Twoje wewnętrzne zasoby pozostają dostępne dla Twoich bieżących projektów i podstawowych zadań.

Poznaj Commplace

Nasze statystyki

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb.
Skuteczność jest kluczowa.
Sprawdź nas.

Oferta konsultingowa

Niestandardowy wachlarz usług komunikacyjnych i wsparcia sprzedaży. Nasza oferta konsultingowa jest zawsze zindywidualizowana.

Dowiedz się więcej

Oferta produktowa

Przedstawiamy tylko takie rozwiązania, które nasi klienci potrzebują i są w stanie wdrożyć. Dostarczamy konkretne, mierzalne wyniki.

Dowiedz się więcej

Bezpłatna wycena

Mamy dla Ciebie dedykowaną ofertę.

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych

Agencja eventowa pomoże Ci zorganizować imprezę na najwyższym poziomie.

Naszą specjalnością są różnorodne tematy warsztatów ze znanymi osobami, a także rywalizacje sportowe. Warto skorzystać z pomocy najlepszych.

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych

W czym może Ci pomóc agencja eventowa? Firma zajmuje się kompleksowym tworzeniem eventów. Agencja eventowa ma za zadanie poznanie potrzeb klientów, a następnie realizowanie kreatywnych imprez firmowych. W ramach podejmowanych działań agencja pomaga ułożyć strategię i czuwa nad tym, aby event był na najwyższym poziomie.

Agencja eventowa zajmuje się kompleksową organizacją imprez w zakresie kreacji i realizacji. W gronie specjalistów znajdują się eksperci, którzy analizują potrzeby pracowników i na tej podstawie dobierają odpowiednie narzędzia do organizacji imprez. Przez ponad 25 lat działalności w branży udało nam się wypracować sieć kontaktów, dzięki czemu gwarantujemy odbiorcom atrakcyjne warunki współpracy.

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych

Mikro Wałbrzych

Na terenie Wałbrzycha większość podmiotów gospodarczych to mikroprzedsiębiorstwa - stanowią około 97% wszystkich firm według raportu z 2019 r.

Wiodącymi dziedzinami wałbrzyskiej gospodarki są: handel, branża budowlana, transport oraz serwisy motoryzacyjne. Ilość firm w mieście utrzymuje się na względnie stałym poziomie.

Perła Śląska

Majestatyczny, tajemniczy, malowniczo usytuowany Zamek Książ w Wałbrzychu - jeden z największych zamków na terenie Polski. Odrestaurowane barokowe sale są jego wizytówką. “Perła Śląska” posiada ponad 400 wnętrz, prezentują różne style architektoniczne.

Tunele pod zamkiem do dziś są zagadką dla historyków i poszukiwaczy tajemnic - brak jednoznacznej informacji, czemu miały służyć.

Białe złoto

Najstarsza w Polsce fabryka porcelany, mieści się w samym centrum Wałbrzycha. Nieprzerwanie - od 1831 r. - trwa tam produkcja wynalezionej w Chinach ceramiki. Porcelana do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a jej różnorodne wzornictwo, zaspokaja oczekiwania najbardziej wymagających nabywców.

Jak pracujemy

Poznaj nas

Usługi

Case studies

Praca w agencji eventowej

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Agencja eventowa, która działa na rynku z powodzeniem od wielu lat, pomoże Ci w kompleksowej organizacji imprez na najwyższym poziomie. Na swoim koncie doświadczona agencja posiada organizację kilkuset wydarzeń. Te skierowane są zarówno do młodych pracowników, jak i nieco starszego pokolenia. Dla każdego klienta agencja ma spersonalizowaną ofertę.

Poznaj nas lepiej!

Impreza firmowa w najlepszych rękach!

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych wchodzi w zakres usług agencji eventowej. Tematyczne spotkania firmowe to idealny pomysł na udaną integrację. Agencja przygotowuje własną koncepcję działania, może także wdrożyć w życie pomysły klientów. Agencja eventowa doradza, tworzy budżety, pracuje według ustalonych harmonogramów. Możesz mieć pewność, że wszystko będzie na czas.

Zobacz ofertę!

Nasze realizacje świadczą o nas!

Od 1996 roku działamy na polskim rynku. Miarą sukcesu firmy są dobrze zorganizowane eventy. Cały czas sukcesywnie rozwijamy nasz biznes o kolejne gałęzie i branże. Na koncie posiadamy ponad 1000 zorganizowanych imprez. Zapewniamy pełne wsparcie przy organizacji wydarzenia, a także pomoc w jego promocji.

Od A do Z

Z nami rozwiniesz skrzydła!

W związku z nieustannym rozwojem agencji ta cały czas poszukuje doświadczonych pracowników. Organizacja imprez firmowych Wałbrzych czy każde inne miasto to ogromne wyzwanie, ale także świetna zabawa. Podczas pracy przy eventach uczysz się wielozadaniowości. Pokażemy Ci, jak pracować na budżetach, a także w jaki sposób kompleksowo zorganizować event.

Dowiedz się więcej!

Akademia PR

Agencja PR Commplace to wyjątkowe miejsce z własnym centrum szkoleniowym w Dworze Korona Karkonoszy. Stworzona przez nas Akademia PR to przestrzeń do rozwoju Twojej marki. Skorzystaj z naszych szkoleń i warsztatów. Pozyskaj nową wiedzę i praktyczne umiejętności. Wyprzedź konkurencję. Osiągnij sukces.

Jesteśmy firmą doradczą z własnym centrum konferencyjnym i eventowym

Zorganizowaliśmy już 1100 imprez. Specjalizujemy się w organizacji imprez szytych na miarę. Największą popularnością cieszą się imprezy typu team building, turnieje kulinarne, czy Maszyna Goldberga. Oferujemy także noclegi w wyjątkowych apartamentach, salonikach i pokojach. Do dyspozycji firm jest bogate menu potraw oraz nasza marka piwa rzemieślniczego i kawy.

Dysponujemy salami z pełnym wyposażeniem, umożliwiającym swobodne przeprowadzanie szkoleń dla mniejszych lub większych grup.
Specjalizujemy się działaniami w obszarze team building i imprez scenariuszowych. Zapraszamy.

Warsztaty wsparcia sprzedaży w B2B

Mamy świadomość, że najważniejszym aspektem w każdym biznesie jest pozyskiwanie klientów. Interesuje Cię wsparcie sprzedaży w B2B? Skorzystaj z warsztatów w ramach Akademii PR prowadzonych przez naszych ekspertów z obszaru public relations.

Personalizacja klientów. Generowanie leadów online. Audyt sprzedaży. To tylko niektóre z tematów, które poruszamy podczas warsztatów dotyczących wsparcia sprzedaży w B2B. Idziemy także o krok dalej. Prezentujemy metody finalizacji transakcji. Zapytaj nas o najbliższy wolny termin warsztatów w Akademii PR.
Do kogo skierowane są warsztaty?
- przedsiębiorców,
- managerów,
- kierowników/dyrektorów działów sprzedaży,
- handlowców,
- pracowników wspierających dział sprzedaży.

Zarządzenie firmą w kryzysie

Przygotuj się na zarządzanie kryzysowe. Nie czekaj, aż dojdzie do kryzysu. Zaplanuj działania wraz z agencją PR COMMPLACE, aby mieć kontrolę nad sytuacją. Zapisz się na autorski program szkoleń w ramach Akademii PR prowadzonych przez naszą agencję.

Wbrew pozorom kryzys nie wybucha jedynie w piątki po 16. Może wydarzyć się każdego dnia. O każdej porze. Dlatego tak istotne jest, aby stworzyć plan działania. W jaki sposób? Na to pytanie odpowiedzą nasi eksperci podczas szkolenia z zarządzania kryzysowego. Skorzystaj z bogatego doświadczenia specjalistów agencji PR Commplace. A w przypadku nagłej sytuacji - zapytaj o natychmiastową pomoc.
Do kogo skierowany jest program?
- przedsiębiorców,
- managerów,
- kierowników/dyrektorów,
- pracowników działu PR-u.

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych wymaga ogromnego zaangażowania, a także koordynacji wielu działań w jednym czasie. Organizacja imprez integracyjnych dla firm to wyzwanie. Na rynku funkcjonują specjalne agencje eventowe, które posiadają odpowiednie kompetencje do tego, by kompleksowo zająć się organizacją imprez firmowych. Organizacja imprez dla firm to także stres, z którym musi zmierzyć się każda jednostka. O czym należy pamiętać? O wybraniu miejsca, jedzenia i napoi, dekoracjach, zakwaterowaniu gości i zapewnieniu transportu. To tylko część istotnych elementów każdego eventu.

Każdy chce, aby organizacja imprez firmowych – Wałbrzych czy Gdańsk – była przyjemną pracą. Nie zawsze tak to wygląda. Organizator musi być przygotowany na różne ewentualności – od niepogody, poprzez zmianę liczby uczestników, aż po kontuzje czy zmiany prelegentów szkoleń. Warto planować event wielotorowo. Pamiętaj także, iż coś tak nieprzewidywalnego jak deszcz może znacząco pokrzyżować Twoje plany. Wybierz miejsce, które będzie uniwersalne, a także ciekawe dla uczestników. Nie zapomnij o atrakcjach.

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych. Jak przygotować budżet?

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych? W każdym mieście powinna przebiegać wieloetapowo. Polskie firmy organizują eventy nie tylko dla pracowników, ale także dla ich rodzin. Imprezy mają charakter networkingowy, a także team buildingowy. Pierwszym krokiem, by organizacja imprez firmowych Wałbrzych była na odpowiednim poziomie, jest założenie odpowiedniego budżetu. Co powinien zawierać kosztorys? Na początku warto zastanowić się, gdzie odbędzie się impreza firmowa, a także ile osób weźmie w niej udział. Wiele firm przelicza koszty na jednego pracownika – co zdecydowanie ułatwia budżetowanie.

Kolejnym krokiem jest wybór miejsca. Jeśli posiadasz odpowiedni budżet organizacja imprez firmowych, Wałbrzych czy Szczecin – miejsce nie gra roli. Przy dużych budżetach firmy wybierają często pensjonaty w górach, które dają nieograniczone możliwości. Natomiast – jeśli nie masz w swoich zasobach odpowiedniej gotówki – musisz poszukać opcji bardziej budżetowych. Wiele przedsiębiorstw nie chce schodzić ze standardów i decyduje się na skrócenie czasu trwania wydarzenia. Organizacja imprez firmowych wymaga zatem dokładnego budżetowania. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić – skorzystaj z pomocy agencji eventowej.

Organizacja imprez integracyjnych dla firm – jak wybrać miejsce spotkania?

Organizacja imprez integracyjnych dla firm to nie lada wyzwanie. Po ustaleniu budżetu należy wybrać odpowiednie miejsce na spotkanie. Wiele firm decyduje się na integracje wyjazdowe. Dlaczego? To niesamowita przygoda dla pracowników. Już sama podroż do wybranego hotelu jest odpowiednią okazją do integracji. Jak wynika z badań Pracuj.pl aż 67 proc. pracowników lubi spotkanie integracyjne. Mogą to być kolacje, wspólne grillowanie czy szkolenia. 59 proc. jest zdania, że przedsiębiorstwa powinny regularnie organizować wyjazdy integracyjne.

Organizacja imprez integracyjnych dla firm wiąże się także z zapewnieniem odpowiednich atrakcji. Blisko co drugi ankietowany jest zdania, że świetnie sprawdzają się warsztaty w zespole. Jak wybrać miejsce na spotkanie? Wiele zależy od budżetu. Organizacja imprez firmowych Wałbrzych? Event może odbywać się w lokalnej restauracji, czy w dowolnie wybranym hotelu. Polskie firmy zdecydowanie częściej wybierają hotele w naszym kraju niż organizację wyjazdów za granicę. Najczęściej są to imprezy jednodniowe, rzadziej dwudniowe czy trzydniowe. Wybierz miejsce, które pasuje do charakteru Twoich pracowników.

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych. Ile to kosztuje?

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych – ile może kosztować wydarzenie dla pracowników? Wiele zależy od potrzeb danej firmy, a także od samych pracowników. Niektóre przedsiębiorstwa wybierają skromne kolacje w mniejszym gronie. Dla innych organizacja imprez firmowych – Wałbrzych czy inne miasto – musi być na najwyższym poziomie. Przy obecnym poziomie inflacji trudno zdiagnozować koszty przeprowadzenia imprezy firmowej. Od czego tak naprawdę zależą? Pierwszą i najważniejszą kwestią jest liczba uczestników. Logicznym jest, iż mniej środków finansowych przeznaczy się na imprezę dla 20 osób niż dla 400.

Kolejnym elementem jest wybór formy i miejsca. Organizacja imprez firmowych Wałbrzych może przebierać różne oblicza. Jeśli postawisz na kolację – wówczas kosztem będzie wynajem sali, posiłek i napoje. W przypadku wyjazdów poza miasto należy doliczyć dojazd i dodatkowe atrakcje. Wyspecjalizowane jednostki w swoich ofertach posiadają scenariusze szyte na miarę potrzeb klientów.

Organizacja dużych imprez firmowych a scenariusze

Organizacja dużych imprez firmowych wymaga posiadania specjalnego scenariusza. Organizacja dużych imprez firmowych odbywa się wieloetapowo. Pierwszą kwestią jest wybór odpowiedniej powierzchni. W tym celu świetnie sprawdzą się hotele, które posiadają możliwość organizacji dużego balu. Jakie scenariusze są na topie? Jeśli Twoi pracownicy kochają dobrą zabawę wybierz bal w dawnym stylu. Goście przebierają się za szlachciców i szlachcianki, a zabawia ich muzyka w biesiadnym stylu.

Jakie jeszcze scenariusze są popularne? Dla osób, które kochają aktywność agencja eventowa przygotowała sportowe imprezy. Mogą to być warsztaty survivalowe albo wspólne poszukiwanie przygód. Sportowa rywalizacja może stanowić świetne uzupełnienie imprezy.

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych? Tylko z profesjonalistami

Dlaczego tak wiele osób wybiera agencje eventowe? Organizacja imprez firmowych Wałbrzych czy Gdynia – jeśli odbywa się przy współpracy z profesjonalistami, firma nie musi się o nic martwić. Otrzymuje kompleksową pomoc od osób, które na co dzień organizują setki, a może nawet tysiące imprez na najwyższym poziomie. Organizacja imprez firmowych Wałbrzych? To może być prawdziwie udany event. Pod warunkiem, że odda się go w ręce profesjonalistów. Domeną agencji eventowych są nieograniczone możliwości. Marzysz o atrakcjach zapewniających adrenalinę? Agencja je zapewni. Chcesz zafundować zarządowi przelot helikopterem? Nie ma sprawy.

Organizacja imprez firmowych Wałbrzych z osobami, które na co dzień zajmują się planowaniem eventów, daje bezpieczeństwo powodzenia całego przedsięwzięcia.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt