Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Organizacja imprez
Legnica

Ponad 1000 imprez

· własny obiekt k. Karpacza
· konfigurator imprez
· 300 potraw do wyboru
· specjalizacja: team building
· własna marka piwa kraftowego
· własna marka kawy premium
· imprezy w Polsce i za granicą

Zajmujemy się profesjonalną obsługą wydarzeń firmowych. Organizacja imprez Legnica wymaga niezwykłej skrupulatności, wiedzy, doświadczenia i posiadania odpowiednich ekspertów. Od lat pomagamy klientom biznesowym uzyskać zamierzone cele. Na swoim koncie posiadamy blisko 180 zagranicznych wyjazdów kulinarnych.

Naszą domeną jest powiedzenie “da się”! Posiadamy ponad 100 atrakcji na eventy. Jak to robimy, że organizacja imprez Legnica zawsze przebiega sprawnie? Bazujemy na celu wyznaczonym wspólnie z klientem.

Wybrane usługi:

Eventy

zorganizuj z nami niezapomniany event!

Integracja

nie odkładaj jej na "lepsze czasy"!

Scenariusze

baw się tak, jak lubisz!

Wyśmienita kuchnia

inspirowana ideą SLOW FOOD
Organizacja imprez Legnica/strong>

Znajdź partnera na miarę Twoich potrzeb!

Organizacja imprez Legnica to nasza specjalność. Posiadamy własne centrum eventowe w Karkonoszach. Naszą pasją są kulinaria, czego dowodem jest oferowane menu.
Wiemy, jak ważna jest personalizacja. Mamy przygotowanych ponad 100 scenariuszy stworzonych dla firm z różnych branży

Organizacja imprez Legnica

Kompleksowa organizacja imprez Legnica to nasza specjalność. Od lat patrzymy, jak zmienia się rynek i dostosowujemy naszą ofertę do nowej rzeczywistości. Zdywersyfikowana oferta pomaga nam utrzymać wysoki poziom działania i pozyskiwać nowych klientów. Zaufało nam kilkaset firm z całej Polski i nie tylko.

Imprezy integracyjne to nasza specjalność

Polskie firmy organizują średnio 2 wyjazdy do roku. 58 proc. z nich wybiera wyjazdy jednodniowe, zaś 41 proc. - dwudniowe. Dane pokazują, jak ważna jest integracja w firmie. Organizacja eventów w plenerze czy kompleksowa organizacja imprez to coś, czym zajmujemy się od lat. Warto zaufać profesjonalistom.

Postaw na team building

Aż 62 proc. firm w ramach wyjazdu integracyjnego decyduje się na gry team buildingowe. Organizacja imprez - Legnica to tylko jedna z opcji - daje wiele możliwości. W naszej ofercie posiadamy propozycje dla najbardziej wymagających klientów. W ramach team buildingu organizujemy m.in. spływy kajakowe, rywalizacje sportowe czy turnieje kulinarne.

Postaw na team building

Organizacja imprez w plenerze

Budujemy emocje nie tylko podczas imprez w zamkniętych pomieszczeniach. W ramach naszych działań podejmujemy się także aktywności na zewnątrz.

Organizacja imprez w plenerze pomaga nam zdywersyfikować ofertę i trafić z nią do jak największego grona klientów. Dobieramy atrakcje na podstawie wieku klientów, zainteresowań i oczekiwań.

Przyświecają nam cele

Organizacja imprez Legnica to nasza specjalność. Bazujemy na celach. Firmy najczęściej pragną zintegrować pracowników, kształtować w nich odpowiednie postawy i nauczyć ich rozwiązywania problemów.

Podczas odpowiednio dobranych zabaw uczymy, jak rozwiązywać konflikty w zespole i co zrobić, by ten stanowił zgraną całość.

Team building na najwyższym poziomie

Aż 85 proc. wyjazdów ma na celu team building. Pozostałe są motywacyjne bądź stanowią pewien rodzaj nagrody. Mając na uwadze te dane przygotowaliśmy dla firm ponad 100 scenariuszy.

Czym byłaby organizacja imprez Legnica bez odpowiednio dobranego scenariusza? Dbamy o różnorodność, a nudzie mówimy zdecydowane “nie”!

Bazujemy na emocjach pracowników.
Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w organizacji imprez i wydarzeń skierowanych do pracowników zarówno niewielkich firm, jak i dużych korporacji.

Organizacja imprez Legnica

Nasze doświadczenie sprawia, że wiemy, co jest obecnie na topie. Zmieniamy się każdego dnia po to, by z naszą ofertą trafić zarówno do Pokolenia Silver, jak i Zetek. W codziennej pracy organizacja imprez Legnica nie byłaby możliwa bez odpowiednich narzędzi. A takie posiadamy. Korzystamy z wszelkich nowinek technologicznych, by robić imprezy na najwyższym poziomie.

Organizacja imprez Legnica

Szukasz ekstremalnych wrażeń? Z nami na pewno nie będziesz się nudził. Dużym atutem naszych scenariuszy jest różnorodność, którą pokochali nasi klienci.

Poznaj Commplace

Nasze statystyki

  • 1996 od tego roku pomagamy klientom biznesowym
  • 173 kulinarne wyjazdy zagraniczne
  • 1000 zrealizowanych imprez
  • 50 specjalistów w sierpniu 2018 realizowało 18 imprez
  • 300 marek urosło wykorzystując nasze know-how
  • 360° zapewniamy pełne wsparcie w każdym z obszarów marketingu

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb.
Skuteczność jest kluczowa.
Sprawdź nas.

Oferta konsultingowa

Niestandardowy wachlarz usług komunikacyjnych i wsparcia sprzedaży. Nasza oferta konsultingowa jest zawsze zindywidualizowana.

Dowiedz się więcej

Oferta produktowa

Przedstawiamy tylko takie rozwiązania, które nasi klienci potrzebują i są w stanie wdrożyć. Dostarczamy konkretne, mierzalne wyniki.

Dowiedz się więcej

Bezpłatna wycena

Mamy dla Ciebie dedykowaną ofertę.

Organizacja imprez Legnica

Organizujemy imprezy szyte na miarę.
Nasza siła to: pasja, miłość do rozrywki i słuchanie potrzeb klientów!

Oferujemy przeprowadzenie konsultacji wstępnych przed organizacją eventu. Nasi specjaliści to jednocześnie pasjonaci, którzy wiedzą, jak spełniać oczekiwania klientów.

Organizacja imprez Legnica

Organizacja imprez Legnica, Gdańsk, Kraków - eventy to nasza specjalność, bez względu na miejsce. Zajmujemy się profesjonalną organizacją wydarzeń na najwyższym poziomie. Zaufaj agencji z doświadczeniem.

Od ponad 25 lat funkcjonujemy na polskim rynku dostarczając klientom nowoczesne rozwiązania z zakresu organizacji eventów. Najlepszym dowodem na skuteczność naszych działań są setki wykonanych realizacji.

Organizacja imprez Legnica

Nowoczesne miasto

Dynamiczny rozwój Legnicy w ostatnich latach widać bardzo wyraźnie. Przemysł wzmocnił się o dwie branże: motoryzacyjną i budowlaną, co przybliża miasto do uzyskania miana nowoczesnego ośrodka miejskiego.

Prężnie działająca Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna - umiejscowiona w dogodnej lokalizacji, przyciąga polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

Gorączka złota

W pobliżu Legnicy podobno czeka żyła złota. Dokumentacja geologiczna, zatwierdzona przez Ministerstwo Środowiska, potwierdza, że zlokalizowano tam dużą ilość kruszcu. Szacowana ilość pokładów to około 1 tona czystego złota i około 5 tysięcy ton w rudzie.

Legnicka sztuka

Sgraffito - technika malarska, polegająca na nakładaniu wielu warstw kolorowego tynku i późniejszym, stopniowym zeskrobywaniu, aż do momentu powstania barwnego wzoru. Piękny przykład, tego typu dekoracji prezentuje fasada kamienicy “Pod Przepiórczym Koszem” w Legnicy.

Jak pracujemy

Poznaj nas

Usługi

Nasza kuchnia

Własne centrum Eventowe

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Do zadań agencji eventowych należy kompleksowa organizacja imprez - Legnica, Katowice czy Kraków - miejsce nie ma znaczenia. Jak rozpocząć współpracę z nami? Skontaktuj się z nami i powiedz, jakie są Twoje oczekiwania. Na podstawie wstępnej rozmowy otrzymasz propozycję. Organizacja imprez z agencją eventową pomoże Ci zaoszczędzić czas i środki finansowe. To także świetna metoda na to, aby osiągnąć zakładane cele biznesowe.

Poznaj nas lepiej!

Zobacz, w jakich obszarach zapewniamy wsparcie!

Organizacja imprez Legnica - co się pod tym kryje? Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem i opracowaniem szkoleń i integracji dla pracowników z całej Polski. Posiadamy własne centrum szkoleniowe i konferencyjne z miejscami noclegowymi w okolicach Karpacza. To wszystko sprawia, że samodzielnie i kompleksowo zajmujemy się organizacją imprez na najwyższym poziomie.

Zobacz ofertę!

Rozsmakuj się w slow food!

W naszej kuchni posiadamy bogatą ofertę potraw do wyboru. Są to naturalne dania, gotowane przez najlepszych kucharzy. Szeroka oferta pozwala zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Menu zawiera także propozycje dla wegan i wegetarian, czy osób z nietolerancjami pokarmowymi.

Poznaj nas od kuchni

Dwór Korona Karkonoszy

Która agencja eventowa może się poszczycić własnych centrum eventowym? Położony w samym sercu majestatycznych gór, Dwór Korona Karkonoszy był świadkiem niejednej niezapomnianej imprezy. Stylowe pokoje utrzymane w butikowym stylu. Ogród różany z fontanną. Przygotowane w tradycyjny sposób świeże dania, bez sztucznych dodatków i polepszaczy. Tu życie smakuje inaczej!

Dowiedz się więcej!

Akademia PR

Agencja PR Commplace to wyjątkowe miejsce z własnym centrum szkoleniowym w Dworze Korona Karkonoszy. Stworzona przez nas Akademia PR to przestrzeń do rozwoju Twojej marki. Skorzystaj z naszych szkoleń i warsztatów. Pozyskaj nową wiedzę i praktyczne umiejętności. Wyprzedź konkurencję. Osiągnij sukces.

Jesteśmy firmą doradczą z własnym centrum konferencyjnym i eventowym

Zorganizowaliśmy już 1100 imprez. Specjalizujemy się w organizacji imprez szytych na miarę. Największą popularnością cieszą się imprezy typu team building, turnieje kulinarne, czy Maszyna Goldberga. Oferujemy także noclegi w wyjątkowych apartamentach, salonikach i pokojach. Do dyspozycji firm jest bogate menu potraw oraz nasza marka piwa rzemieślniczego i kawy.

Dysponujemy salami z pełnym wyposażeniem, umożliwiającym swobodne przeprowadzanie szkoleń dla mniejszych lub większych grup.
Specjalizujemy się działaniami w obszarze team building i imprez scenariuszowych. Zapraszamy.

Warsztaty wsparcia sprzedaży w B2B

Mamy świadomość, że najważniejszym aspektem w każdym biznesie jest pozyskiwanie klientów. Interesuje Cię wsparcie sprzedaży w B2B? Skorzystaj z warsztatów w ramach Akademii PR prowadzonych przez naszych ekspertów z obszaru public relations.

Personalizacja klientów. Generowanie leadów online. Audyt sprzedaży. To tylko niektóre z tematów, które poruszamy podczas warsztatów dotyczących wsparcia sprzedaży w B2B. Idziemy także o krok dalej. Prezentujemy metody finalizacji transakcji. Zapytaj nas o najbliższy wolny termin warsztatów w Akademii PR.
Do kogo skierowane są warsztaty?
- przedsiębiorców,
- managerów,
- kierowników/dyrektorów działów sprzedaży,
- handlowców,
- pracowników wspierających dział sprzedaży.

Zarządzenie firmą w kryzysie

Przygotuj się na zarządzanie kryzysowe. Nie czekaj, aż dojdzie do kryzysu. Zaplanuj działania wraz z agencją PR COMMPLACE, aby mieć kontrolę nad sytuacją. Zapisz się na autorski program szkoleń w ramach Akademii PR prowadzonych przez naszą agencję.

Wbrew pozorom kryzys nie wybucha jedynie w piątki po 16. Może wydarzyć się każdego dnia. O każdej porze. Dlatego tak istotne jest, aby stworzyć plan działania. W jaki sposób? Na to pytanie odpowiedzą nasi eksperci podczas szkolenia z zarządzania kryzysowego. Skorzystaj z bogatego doświadczenia specjalistów agencji PR Commplace. A w przypadku nagłej sytuacji - zapytaj o natychmiastową pomoc.
Do kogo skierowany jest program?
- przedsiębiorców,
- managerów,
- kierowników/dyrektorów,
- pracowników działu PR-u.

Organizacja imprez Legnica

Organizacja imprez Legnica wymaga rzetelnego podejścia. Kompleksowa organizacja imprez Legnica polega na planowaniu, budżetowaniu, a także obsłudze na najwyższym poziomie. Od czego zacząć? Organizacja imprez Legnica powinna odbywać się w sposób ułożony i zgodny z harmonogramem. Jak podejść do wydarzenia? O czym pamiętać? Organizacja imprez Legnica będzie prostsza, gdy firma zdecyduje się na skorzystanie z usług profesjonalistów w postaci agencji eventowej i agencji PR.

Organizacja imprez Legnica to ważny element wizerunkowy przedsiębiorstwa, a także employer brandingu. W czasach, gdy trudno o dobrego pracownika, warto dbać o odpowiednie postrzeganie firmy na rynku. Istotna jest także rola komunikacji wewnętrznej i organizacja eventów z myślą o pracownikach i ich rodzinach. Organizacja imprez Legnica – jak do niej podejść? Na początku należy zastanowić się, jaki charakter ma mieć dane wydarzenie, kto będzie w nim uczestniczył i jaki mamy budżet.

Kompleksowa organizacja imprez – dlaczego warto?

Kompleksowa organizacja imprez odgrywa ogromne znaczenie w procesie realizacji wyznaczonych zadań. Począwszy od tych nadrzędnych – po te poboczne. Kompleksowa organizacja imprez świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest pomoc profesjonalistów. A dlaczego warto organizować wydarzenia firmowe? Nie jest to obowiązek pracodawców i nie każda firma decyduje się na przeznaczenie środków finansowych na integrację. Imprezy firmowe to doskonały sposób, by scalić zespół.

Employer branding to ważny element zarządzania firmą. Zarówno działania zewnętrzne, jak i wewnętrzne pomagają w pozyskaniu i utrzymaniu pracowników. Czym charakteryzuje się impreza firmowa na najwyższym poziomie? Odpowiednim podejściem do zarządzania wydarzeniem, atrakcjami, świetnym doborem miejsca i spełnieniem założonych celów. Podczas tego typu wydarzenia warto obserwować reakcje pracowników, a następnie przeprowadzić ankietę: czy dana impreza była satysfakcjonująca i czy spełniła oczekiwania.

Organizacja imprez Legnica – w czym może pomóc agencja eventowa?

Organizacja imprez Legnica wymaga kompleksowego podejście do realizacji zadania. Wybrane firmy decydują się na samodzielne kreowanie wydarzenia – inne zaś korzystają z pomocy profesjonalnej agencji eventowej. Podczas organizacji imprez wiele elementów wymaga dopracowania i skorelowania. Catering, muzyka, dojazd, nocleg… To tylko wybrane z nich. Istotny jest także scenariusz wydarzenia, który będzie szyty na miarę potrzeb jednostki.

Organizacja imprez Legnica przez agencję eventową polega na kompleksowym podejściu do zadania. Na początku wyznaczane są cele, a następnie dobierane są narzędzia za pomocą których można osiągnąć dany rezultat. Agencja eventowa pomoże wybrać odpowiednie miejsce na integrację, a także zajmie się doborem potraw. To tylko jeden z nielicznych elementów. Do jej zadań należy kompleksowa organizacja wydarzenia: od zaplanowania, poprzez budżetowanie aż do realizacji wyznaczonych celów.

Kompleksowa organizacja imprez i eventów przez agencję

Kompleksowa organizacja imprez i eventów to specjalność agencji eventowych. Commplace w swoim portfolio posiada kilkaset wydarzeń, które były szyte na miarę potrzeb klientów. Agencja eventowa zajmuje się profesjonalną oprawą wydarzeń. Mogą to być imprezy firmowe, jubileuszowe, warsztaty z wybranych dziedzin, szkolenia czy zajęcia z team buildingu. W swoim portfolio dobra agencja eventowa posiada scenariusze, które są dostosowane do profilu firmy i osób, które w niej pracują.

Kompleksowa organizacja imprez i eventów to także posiadanie szerokiego asortymentu atrakcji. Istotną rolę w procesie planowania wydarzenia odgrywają scenariusze. Wśród najpopularniejszych można znaleźć warsztaty kulinarne ze znanymi osobistościami, szkołę przetrwania czy wspólne rozwiązywanie zagadek. Kompleksowa organizacja imprez i eventów przez agencję daje firmie pewność, że wydarzenie odbędzie się zgodnie z założeniami i oczekiwaniami klienta. Agencja eventowa ma także szereg narzędzi, które ułatwiają organizację tego typu imprez.

Organizacja imprez w plenerze

Organizacja imprez w plenerze to jedno z podstawowych zadań agencji eventowej. Ta w swoim portfolio ma zarówno wydarzenia realizowane latem, jak i zimą. Organizacja imprez w plenerze to świetna zabawa. Agencja eventowa dokładnie planuje wszelkie atrakcje. Co jest popularne? Commplace poleca swoim klientom wyjazdy w góry. Te wyglądają pięknie o każdej porze roku. Latem organizowane są wspólne zabawy przy grillu. Zimą zaś dużą popularnością cieszy się biesiadowanie przy ognisku.

Do imprez plenerowych można zaliczyć: festyny, pikniki rodzinne, pikniki pracownicze, a także mniejsze spotkania w kameralnym gronie. Dużą popularnością cieszą się dmuchawce dla dzieci, a także rozrywki o charakterze sportowym, np. rowery, quady czy crossy.

Organizacja imprez Legnica – jak znaleźć dobrą agencję eventową?

Organizacja imprez Legnica wymaga niezwykłej skrupulatności. Znalezienie dobrej agencji eventowej to wyzwanie. Jak dobrać odpowiednią? Ważne są opinie klientów i case studies z wykonanych realizacji. Na początku sprawdź od jak dawna działa dana firma na rynku. Te z wieloletnim doświadczeniem będą dobrym partnerem do współpracy. Organizacja imprez Legnica z agencją eventową będzie o wiele prostsza niż samodzielne urządzanie spotkania. Dobra agencja eventowa ma w swoim portfolio setki, a nawet tysiące zorganizowanych imprez.

Co jeszcze wyróżnia dobrą agencję? To przede wszystkim bogata oferta, która pomaga znaleźć każdej firmie dokładnie to, czego poszukuje. Dużą popularnością cieszą się scenariusze imprez. Dlaczego? Wiele firm ceni sobie eventy spersonalizowane. Jakie scenariusze są popularne? Przedsiębiorstwa chętnie zatrudniają znane osoby do tego, by przeprowadziły warsztaty kulinarne. Kolejną, popularną formą spędzania czasu na imprezie integracyjnej jest spacer po górach bądź warsztaty survivalowe. Postaw na sprawdzoną agencję eventową, aby zorganizować wymarzoną imprezę.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Kontakt