Dienstleistungen

Öffentlichkeitsarbeit Kommunikationsstrategie Branding Google Ads Positionierung von Webseiten Webseitenentwicklung

Produktangebot

Firmenveranstaltungen Lebensmittelmarketing Marketingkommunikation Grafikdesign Vertriebsunterstützung Online Marketing

Beratungsangebot

Sozialen Medien Interne Kommunikation Krisenmanagement Arbeitgebermarke Referenzmarketing Customer Lifetime Value B2B-Marketing
zurückkehren

Shoper – co to jest?

co to jest?

Definition

Shoper to oprogramowanie służące do tworzenia sklepu internetowego, oferujące kompleksową obsługę w zakresie zarządzania sprzedażą w sieci. Jest to w pełni polskie oprogramowanie udostępnione w modelu SaaS, czyli Software as a Service. Shoper oferuje bogatą gamę szablonów, które zostały zaprojektowane z wykorzystaniem technologii RWD, pozwalającej na wyświetlanie na każdym urządzeniu, czy to laptop, tablet, czy smartfon. 

Jak działa Shoper?

Platforma Shoper pozwala każdemu na stworzenie w pełni profesjonalnego sklepu internetowego w szybki i prosty sposób. Platforma ułatwia prowadzenie sklepu internetowego w sposób całkowicie kompleksowy. Co to znaczy? Shoper na sam początek pozwoli nam uruchomić sklep internetowy, następnie przyjmie zamówienie, wyśle je do klienta, a na koniec wszystko za nas rozliczy. Oczywiście zajmie się także zwrotami. W ramach abonamentu otrzymamy pełen hosting, najnowszą infrastrukturę systemową oraz ochronę Anty-DDoS. Shoper dodatkowo zapewnia nam pomoc techniczną na każdym etapie oraz całkowite bezpieczeństwo prowadzenia sklepu i przeprowadzania transakcji. Oprogramowanie naszego sklepu internetowego jest na bieżąco aktualizowane, a także dostosowywane do wymogów prawa. Poza tym platforma zapewnia całodobowy monitoring strony sklepu, by nic złego nas nie spotkało. 

Shoper – dostępne pakiety

Platforma Shoper oferuje zakup jednego z trzech pakietów. Najtańszy to Standard, polecany jest dla biznesów dopiero rozpoczynających swoją drogę w e-commerce. W tym pakiecie mamy limit produktów, jaki może znaleźć się w sklepie, jednak nadal jest to aż 50000. Kolejny pakiet, Premium, przeznaczony jest już dla większych biznesów o określonych potrzebach i wymaganiach. W tym przypadku uzyskujemy już bardziej zaawansowane funkcje. Dla sklepów internetowych wymagających w pełni indywidualnego podejścia oferowany jest pakiet Enterprise, który jest najdroższy i najbardziej rozbudowany.  

Shoper – metody płatności

Shoper razem z firmą Blue Media rozwija własną usługę płatniczą Shoper Płatności, która gwarantuje dostęp do najpopularniejszych sposób płatności znanych z innych sklepów internetowych. Są to szybkie przelewy, karty płatnicze, BLIK, Google Pay i inne. Jednak dodatkowo wszyscy sprzedawcy otrzymują możliwość konfiguracji własnej metody płatności oferowanej przez dowolny podmiot. 

Shoper - wysyłka

Moduł Shoper Przesyłki pozwala na skonfigurowanie praktycznie wszystkich dostępnych metod wysyłki towaru już od Pakietu Standard. Tu również klient ma dowolność, jeśli chodzi o wybór opcji. Może korzystać z usługi dostępnej w Shoper lub samodzielnie zintegrować wysyłkę z dostępnymi na rynku operatorami i firmami kurierskimi. Shoper pozwala także na sprzedaż w modelu dropshipping, równoległej sprzedaży na Allegro oraz kompatybilnych z innymi aplikacjami sprzedażowymi. 

Shoper - wady i zalety

Shoper ma wiele zalet. Platforma oferuje wsparcie i doradztwo dla każdego, zarówno poprzez skuteczny zespół wsparcia, jak i dostęp do licznych webinarów, poradników i szkoleń. Jednak prosta obsługa platformy sprawia, że nawet bez szkolenia jesteśmy w stanie intuicyjnie ją obsługiwać.

Jeśli chodzi o mankamenty, sklep zbudowany na platformie Shoper nie daje nam możliwości dowolnej edycji strony, gdyż nie dostajemy dostępu do kodu programistycznego sklepu, a jedynie możemy korzystać z oferowanych przez niego szablonów. 

Wissenswertes

Z usług platformy Shoper korzysta wiele popularnych sklepów, m.in. znany wszystkim z YouTube Kanał sportowy zajmujący się sprzedażą kubków, książek oraz odzieży sportowej. Innym działającym na platformie sklepem, jest ten należący do Agencji Mienia Wojskowego, gdzie można wyposażyć się w oryginalne produkty wojskowe. 

Zusammenfassung

Shoper to platforma w modelu SaaS przeznaczona dla użytkowników chcących posiadać swój własny sklep internetowy. Pozwala na prowadzenie działalności w kraju i za granicą, umożliwia przy tym rozliczanie w różnych walutach. Model SaaS pozwala na samodzielne prowadzenie w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego w ramach comiesięcznej opłaty abonamentowej. Shoper jest prosty w obsłudze, w pełni intuicyjny, a dodatkowo zapewnia wsparcie techniczne i gwarantuje całkowite bezpieczeństwo.

Benötigen Sie Unterstützung bei Ihrer Geschäftsentwicklung?

Bartosz Zielinski

Bartosz Zielinski Geschäftsführer

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Ruf mich an Einloggen Kontakt