Dienstleistungen

Öffentlichkeitsarbeit Kommunikationsstrategie Branding Google Ads Positionierung von Webseiten Webseitenentwicklung

Produktangebot

Firmenveranstaltungen Lebensmittelmarketing Marketingkommunikation Grafikdesign Vertriebsunterstützung Online Marketing

Beratungsangebot

Sozialen Medien Interne Kommunikation Krisenmanagement Arbeitgebermarke Referenzmarketing Customer Lifetime Value B2B-Marketing
zurückkehren

Sylius – co to jest?

co to jest?

Definition

Sylius to platforma e-commerce typu open source, dedykowana głównie średnim przedsiębiorstwom, które są otwarte na nietuzinkowe rozwiązania. Oprogramowanie pomaga założyć całkowicie od podstaw sklep internetowy, a następnie skutecznie nim zarządzać.

Jak działa Sylius?

Sylius to oprogramowanie pozwalające na dostosowywanie parametrów sklepu do swoich indywidulanych potrzeb. Posiada wiele możliwości rozszerzeń i personalizacji, dzięki czemu możemy stworzyć sklep według własnych planów i założeń. Twórcy oprogramowania zaprojektowali go w taki sposób, by był jak najbardziej elastyczny. Elastyczność dotyczy także panelu administracyjnego, na którym można dowolnie ustawiać i modyfikować funkcje, tak by odpowiadały naszym potrzebom. 

Sylius daje się swobodnie rozbudowywać, a to za sprawą dostępnych na stronie modułów. Do dyspozycji mamy zarówno płatne pluginy, jak i te zupełnie darmowe. Dzięki nim można nie tylko sprzedawać produkty, ale też prowadzić pełną księgowość, zarządzać finansami, optymalizować stronę sklepu, ustawiać metody płatności, generować promocje, zadbać o marketing i wiele więcej. Płatne moduły mogą się okazać niezwykle pomocne w dbaniu o funkcjonalność sklepu. Na przykład moduł Advanced Multi-store pozwala na prowadzenie działań na arenie międzynarodowej, a funkcja B2B pozwala na sprzedaż dla biznesu. Z kolei OnePageCheckout zwiększa sprzedaż, gdyż pozwala składać zamówienie na jednej stronie. 

Sylius – pakiety

Sylius dostępny jest w dwóch pakietach: Sylius Standard oraz Sylius Plus. Pierwsza z oferowanych wersji nazywana jest podstawową. Zapewnia dostęp do wszystkich głównych funkcji platformy - od prezentacji produktów, przez wysyłkę zamówień, aż do wystawiania opinii o produktach. Co ważne, jest ona zupełnie bezpłatna. Sylius Plus to z kolei wersja rozbudowana o dodatki przeznaczone głównie dla dużych przedsiębiorstw. Opłata za pakiet Sylius Plus naliczana jest rocznie na zasadzie licencji. Jej wartość z kolei uzależniona jest od rocznych przychodów brutto sklepu, a koszt dodatkowych pakietów ustalany jest zawsze indywidualnie. 

Sylius – metody płatności

Dzięki możliwości instalacji dowolnych wtyczek, właściciele sklepów mogą samodzielnie wdrażać najpopularniejsze metody płatności, między innymi Przelewy 24, PayU, czy PayPal. 

Sylius – wysyłka

Sylius pozwala na zintegrowanie sklepu z systemami należącymi do firm kurierskich, takich jak DPD czy UPS. Dzięki temu w prosty i szybki sposób wszystkie zamówienia dotrą do klientów. Możliwość wyboru zaawansowanych funkcji pozwala dodatkowo na śledzenie przesyłek i zarządzanie logistyką w odniesieniu do danej lokalizacji.  

Wady i zalety

Sylius to nowoczesna platforma pełna zalet, która stosuje podejście Behaviour-Driven Development. Testowanie rozwiązań zdecydowanie pomaga odpowiedzieć na pytanie, czy dana opcja spełnia nasze wymagania. Do głównych zalet Sylius możemy zaliczyć niebywałą elastyczność rozwiązania, możliwość integracji z innymi systemami sprzedaży oraz ć dopasowania funkcjonalności do wielkości biznesu. 

Zdaniem użytkowników za wadę systemu Sylius można uznać stosunkowo wysokie koszty wdrożenia indywidualnych i niestandardowych rozwiązań. Podkreślają oni, że działania te są nie tylko kosztowne, ale często też czasochłonne. 

Wissenswertes

Sylius to oprogramowanie stworzone przez naszych rodaków, niezwykle przyjazne dla programistów - pozwala na tworzenie sklepów w zgodzie z najnowszymi światowymi trendami. 

Zusammenfassung

Sylius to oprogramowanie, które oferuje niezwykle szerokie możliwości w zakresie budowania i zarządzania sklepem internetowym. Pozwala nie tylko na zarządzanie zamówieniami, ale też ich wysyłkę, rozliczanie przychodów i inne działania, mające wpływ na sprzedaż. Sylius pozwala na tworzenie całkowicie personalizowanych sklepów, idealnie dopasowanych do Twojego biznesu. 

Benötigen Sie Unterstützung bei Ihrer Geschäftsentwicklung?

Bartosz Zielinski

Bartosz Zielinski Geschäftsführer

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Ruf mich an Einloggen Kontakt