Dienstleistungen

Öffentlichkeitsarbeit Kommunikationsstrategie Branding Google Ads Positionierung von Webseiten Webseitenentwicklung

Produktangebot

Firmenveranstaltungen Lebensmittelmarketing Marketingkommunikation Grafikdesign Vertriebsunterstützung Online Marketing

Beratungsangebot

Sozialen Medien Interne Kommunikation Krisenmanagement Arbeitgebermarke Referenzmarketing Customer Lifetime Value B2B-Marketing
zurückkehren

Sky shop – co to jest?

co to jest?

Definition

Sky Shop to polska platforma e-commerce, zaprojektowana przede wszystkim dla małych i średnich sklepów internetowych oraz hurtowni B2B. Jest to oprogramowanie umożliwiające łatwe zakładanie sklepów internetowych i prowadzenie sprzedaży online. Platforma oferuje szeroki zakres funkcji, w tym integracje z różnymi hurtowniami, wsparcie dla integracji z platformą Allegro oraz bezpłatne wsparcie techniczne. Jest to łatwe w obsłudze narzędzie, które pozwala szybko rozpocząć działalność e-commerce, dzięki gotowym szablonom i prostemu procesowi konfiguracji. 

Jak działa Sky Shop?

Sky shop służy do prowadzeni sklepu internetowego. W bardzo prosty sposób umożliwia przy tym samodzielne konfigurowanie poszczególnych funkcji na stronie, ustawianie cen, wprowadzanie promocji, czy prezentacje oferowanego towaru. Samo zakładanie sklepu jest niezwykle proste, a dalsza obsługa intuicyjna, dlatego niemal każdy bez obaw sobie z nią poradzi. Sky Shop pozwala na integrację z innymi popularnymi kanałami sprzedaży, ale też współpracę z wieloma hurtowniami, również tymi dropshipping. Swój sklep bez problemu można połączyć z najpopularniejszym serwisem aukcyjnym, czyli Allegro, z mediami społecznościowymi, ale też z porównywarkami cen.

Oprogramowanie Sky Shop to ponadto masa przydatnych narzędzi, które pomogą całkowicie samodzielnie wdrożyć skuteczne działania marketingowe. Najskuteczniejsze w prowadzeniu kampanii reklamowej narzędzia oferowane przez Sky Shop oraz karta podarunkowa stanowią klucz do sukcesu.

Sky shop – dostępne pakiety

Dla niezdecydowanych wprowadzono możliwość darmowego 14-dniowego przetestowania oprogramowania Sky Shop. Po tym czasie do wyboru jest kilka abonamentów, których zakres i cena uzależnione są od oczekiwań i wielkości prowadzonego biznesu. Podstawowy pakiet i jednocześnie najtańszy to StartUp. Kolejny, nieco bardziej rozbudowany, Basic i następne Bussines, Supreme oraz Enterprise. Ceny poszczególnych pakietów wahają się od kilkunastu do kilkuset złotych za miesięczną obsługę. Indywidualna obsługa, w tym projekty graficzne, stanowią już osobną pozycję w cenniku. 

Sky shop – metody płatności

Sky Shop oferuje możliwość Sky-Pay, czyli płatność za pośrednictwem najpopularniejszych metod płatności, jak przelewy błyskawiczne, karty płatnicze czy BLIK. Użytkownik ma również możliwość integracji z bramkami płatniczymi jak Paypal. Do dyspozycji jest też autorska bramka płatnicza Sky Shop, pobierająca najniższą prowizję na rynku. Sky Shop oferuje najszybsze płatności online bez konieczności podpisywania umowy z operatorem płatniczym, co z pewnością skraca formalności. 

Sky Shop - wysyłka

W sklepie zbudowanym na platformie Sky Shop można samodzielnie konfigurować różne metody dostawy, które następnie znajdą się w panelu zakupowym klienta. W zależności od wyboru konkretnego sposobu dostawy, możemy korzystać z dodatkowych udogodnień, jak śledzenie przesyłki, powiadomienie sms, czy wybór punktu odbioru na mapie. 

Sky shop – wady i zalety

Sky Shop to proste oprogramowanie, które pozwala założyć sklep internetowy bez specjalistycznej wiedzy programistycznej. 

Sky Shop podobnie jak inne platformy e-commerce działające w modelu Saas nie udostępniają swoim klientom kodu źródłowego strony, dlatego możliwości jej budowy ograniczone są do oferowanych szablonów, których jest jednak bardzo dużo. 

Wissenswertes

Platforma regularnie udostępnia aktualizacje i nowe funkcje, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów. Oferuje przy tym bogaty zestaw funkcji, w tym integrację z różnymi hurtowniami, wsparcie dla integracji z platformą Allegro oraz bezpłatne wsparcie techniczne.

Zusammenfassung

Sky Shop umożliwia w bardzo przystępny sposób szybkie rozpoczęcie sprzedaży za pośrednictwem Internetu. Stworzenie sklepu okazuje się banalnie proste, a Sky Shop to dodatkowo możliwość łączenia wielu kanałów sprzedaży. Sky Shop to całkowicie kompleksowa platforma: to nie tylko sprzedaż towarów, ale też prowadzenie działań marketingowych, które zwiększają poziom konwersji na stronie sklepu, a tym samym mogą pozytywnie wpływać na jego zyski. 

Benötigen Sie Unterstützung bei Ihrer Geschäftsentwicklung?

Bartosz Zielinski

Bartosz Zielinski Geschäftsführer

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Ruf mich an Einloggen Kontakt