Treść główna

Place of SOCIAL MEDIA

Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, TikTok, Twitter. Kampanie reklamowe, influencer marketing i wiele więcej.
Danie na talerzu - Place of food marketing

Daj się zauważyć!
Skutecznie zarządzamy profilami marek z każdej branży.

Wieloletnie doświadczenie oraz skuteczność działań dały nam pozycję lidera na rynku.

Do Państwa dyspozycji jest nasz zespół ekspertów, m.in. PR manager, Social Media manager, copywriter i grafik kreatywny.

Zadbaj o wizerunek swojej marki

Według raportu firmy Hootsuite w 2021 roku, w Polsce ponad 32,65 milionów użytkowników korzysta z najpopularniejszych portali społecznościowych, spędzając tam średnio 6 godzin dziennie.
To oznacza, że przedstawienie, dbanie i promowanie firmowego wizerunku nie jest opcją, tylko podstawą do rozwoju.

Buduj relacje z klientami

Zaproś do swojego świata obserwatorów. Dostarczaj im rozrywki, ciekawostek, proś o opinie, zapraszaj do zabawy. Poprzez swój profil dostarczaj im wartości, a z pewnością będą aktywni i lojalni.

Działaj regularnie i intensywnie, co przełoży się na sprzedaż

Media społecznościowe nie powinny być traktowane jak platforma sprzedażowa – powinny być jej uzupełnieniem. Efektywne zarządzanie profilami firmowymi zawsze znajduje odzwierciedlenie we wzrostach wyników sprzedażowych.

Nasi Klienci

Place of food marketing

Nasze usługi

Danie na talerzu - Place of food marketing

Kompleksowa obsługa konta

Dowiedz się więcej

Zarządzamy kontem firmowym kompleksowo – publikujemy wpisy, odpowiadamy na wiadomości, wchodzimy w interakcję w komentarzach. Dbamy o to, aby każdy obserwator czuł się zaopiekowany.

Kampanie reklamowe

Dowiedz się więcej

Lubimy się z algorytmami. Wiemy, jak dopasować parametry kampanii reklamowej, aby ta była skuteczna, czyli generowała największe zasięgi i zachęcała odbiorców do działania.

Relacje

Dowiedz się więcej

Publikacje uzupełniamy relacjami w mediach społecznościowych – proste animacje, krótkie nagrania, ankiety i wiele innych.

Raport

Dowiedz się więcej

Po każdym zakończonym miesiącu opracowujemy raport, podsumowujący wszystkie działania oraz analizę wyników. Istnieje również możliwość zorganizowania telekonferencji i wspólnej analizy danych.

Harmonogram

Dowiedz się więcej

Nasze działania w mediach społecznościowych są starannie przemyślane i zaplanowane. Propozycje treści oraz grafiki przesyłamy do akceptacji z min. 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

Influencer marketing

Dowiedz się więcej

Współpracujemy z influencerami. Opracowujemy koncepcje promujące produkty lub usługi marki. Organizujemy konkursy. Dajemy obserwatorom wartość wychodząc poza schematy.

Jedzenie na talerzach - Place of food marketing

Blog

Sprzedaż subskrypcyjna sposobem na sukces w e-handlu

Sprzedaż towarów i usług w kanałach online rozwija się z zawrotną prędkością. Wraz z rosnącą liczbą konsumentów robiących zakupy przez Internet, rosną też ich oczekiwania i...

18.08.2021  |  Maria Szruba

Marketing nowoczesny – kanały, zasady i wzory

Marketing nowoczesny – czyli jaki? Zmiany zaszły tak szybko, że jedni nie pamiętają już wcześniejszej rzeczywistości. Inni nie zdążyli...

Czytaj więcej
06.08.2021  |  Maria Szruba

Które wskaźniki marketingowe mierzysz w swojej firmie?

Główny zarzut wokół strategii SEO czy marketingowych jest taki, że ich efektów nie da się zmierzyć. Obietnice dotyczące wizerunku czy...

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071 b.zielinski@commplace.pl